×

Yamaha EMX5 Amfili Mikser

Marka: Marka Sahibi : Japonya Üretim: Üretim Yeri : Malezya
58359

25.080,90 TL

24.328,47 TL nakit fiyatı

Temin Edilemiyor

Güçlü ve Yüksek Verimli D Sınıfı Amplifikatör


EMX7 ve EMX5 modelleri, sırasıyla 2 x 710W, 2 x 630W çıkış gücüne sahip yerleşik bir yüksek verimli güç amplifikatörüne sahiptir. Düşük güç tüketimlerine rağmen, bu amfiler çok yüksek hacimli çıkış kapasitesine sahiptir, ancak yine de şaşırtıcı derecede hafif kalmayı başarırlar. Her iki model de güvenilirliği artırmak ve bileşen ömrünü ve performans kalitesini uzatmak için yerleşik bir aşırı yük koruma işleviyle donatılmıştır.


Sağlam Ama Son Derece Taşınabilir Tasarım

EMX7 ve EMX5, uzun süreli çalışma ve yol kullanımına yönelik sağlam, darbeye dayanıklı, toz boya kaplı metal şasi ile sağlam ve taşınabilir bir tasarımdan yararlanır. Muhafazanın önündeki ve arkasındaki büyük tutamaklar, onu son derece portatif hale getirir ve ayrıca kasanın yüzeyindeki düğmelerin ve terminallerin nakliye sırasında darbe veya basınçtan korunmasına yardımcı olur.


Kolay Kurulum, Kolay Kullanım


Sezgisel, kullanıcı dostu mimarisi ile EMX7 ve EMX5, temel ses güçlendirme anlayışına sahip kullanıcılar tarafından hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir ve çalıştırılabilir. Çok yönlü muhafaza tasarımları, kullanıcıların uygulama türüne bağlı olarak çeşitli dikey veya yatay yerleşimler arasından seçim yapmalarına olanak tanır. Bir masa üstü, zemin veya kurulum ortamından, masa üstü veya zemine yerleştirilmiş mikser ile oturma pozisyonundan bağımsız olarak.

Eksiksiz Giriş ve Çıkış Kanalları Aralığı


Hem EMX7 hem de EMX5, 8 adede kadar mikrofona izin veren dört mono giriş kanalı ve dört mono/stereo giriş kanalı ve her kanala bağlanacak klavye ve taşınabilir oynatma cihazı gibi hat seviyesi cihazlarla donatılmıştır. Ayrıca kanal 4, gitar veya bas gibi enstrümanları doğrudan bağlamak için Hi-Z girişleriyle birlikte kullanılabilir. Her model ayrıca bir izleme sistemi veya harici efekt cihazları için 2 AUX SEND bağlantısı, harici bir kaydediciyi bağlamak için REC OUT dengesiz RCA pin çıkış jakları ve karışık stereo sinyali çıkışı için STEREO OUT TRS telefon jakları ile donatılmıştır.Hoparlör İşlemcisi ve Ön Ayarı (yalnızca EMX7)


Hoparlör işlemci işlevi, kullandığınız belirli hoparlörlere uygun bir ayar seçmenize olanak tanır. Yamaha'nın CBR, Club, A ve R serisi dahil olmak üzere kapsamlı pasif hoparlör serisindeki her model için özel olarak ayarlanmış ön ayarlara sahiptir. Bu, kullanıcıların hoparlör performansını optimize etmelerine ve sistem kurulumu sırasında daha da fazla zaman kazanmalarına olanak tanır. Ayrıca, daha düşük frekansları önemli ölçüde ortaya çıkarmak için etkinleştirilebilen bir bas güçlendirme işlevi içerir.


Tümleşik geribildirim


Canlı bir performansın veya konuşma katılımının ani, rahatsız edici ve genellikle utanç verici istenmeyen geri bildirim uluması gibi olumsuz bir dönüş yapmasını sağlayan çok az şey vardır. EMX7/5, yedi bantlı bir çentik filtresi kullanan tek bir düğme anahtarıyla can sıkıcı geri bildirimleri anında ortadan kaldırmak için benzersiz bir Yamaha dijital teknolojisini kullanan bir Geri Bildirim Bastırıcı ile donatılmıştır.


3-bant Ekolayzer Kontrolü


Ayrı düğmelerle [HIGH], [MID] ve [LOW] ses frekanslarını ayarlayabilirsiniz. İlgili frekans bandını yükseltmek (artırmak) ve azaltmak (kesmek) için kontrolü anında çevirerek çalıştırabilirsiniz.


Flex 9 Grafik Ekolayzer (yalnızca EMX7)


EMX7, ±15 dB ince ayar için toplam 31 bant arasından dokuz adede kadar bant seçmenize olanak tanıyan Flex tipi grafik ekolayzır (Flex9GEQ) ile donatılmıştır.


1-Knob Master EQ™ (yalnızca EMX5)


EMX5'in 1-Knob Master EQ™ özelliği, bir düğmeyi çevirerek optimize edilmiş EQ ayarlarını uygulamanıza olanak tanır. KONUŞMA ayarı, net, tanımlanmış konuşma için sınırlı alt ucu olan toplantılara, seminerlere veya konferanslara yöneliktir; MÜZİK, akustik veya bant performanslarına göre daha dengeli bir ses sunar; ve BASS BOOST, temel sesi vurgulamaya öncelik veren DJ performansları veya ses çalma için idealdir.


1 düğmeli COMP


EMX7/5, MGP ve MG serisi modellerde kullanılan popüler 1 düğmeli COMP işleviyle donatılmıştır. Sadece tek bir kontrolü çalıştırarak, vokaller ve enstrümanlar için optimum sıkıştırma elde etmek mümkündür. [COMP] kontrolü sağa döndürüldüğünde, eşik, oran ve çıkış kazancı aynı anda ayarlanır.


Raf Montajı


EMX7/5, ayrı olarak satılan RK-EMX7 (raf montaj kiti) kullanılarak 19 inçlik bir rafa monte edilebilir.


Kapsamlı, Profesyonel Efektler ve Sinyal İşleme


EMX7/5, profesyoneller tarafından kullanılan ünlü SPX efekt işlemci serimizle aynı ligde olan toplam 24 farklı efekt sağlayan güçlü, kapsamlı bir DSP bölümü ile donatılmıştır. Konser salonları ve küçük kulüpler gibi farklı performans ortamlarının sesini simüle eden yankı ve gecikme efektleri eklemek mümkündür.


Esnek Hoparlör Bağlantısı


EMX7/5, hem TS phone hem despeakON fişleriyle kullanılabilen hoparlör jaklarıyla donatılmıştır.

Metal Şasi


EMX7/5, yüksek verimliliğe sahip bir dahili evrensel güç kaynağına sahiptir, ardından dünyanın herhangi bir bölgesinde - potansiyel olarak zarar verici güç dalgalanmalarına eğilimli ortamlarda bile - sorunsuz çalışma sunar. Dahili bir güç kaynağı ayrıca, yüklü uygulamalar için konsolun rafa montajını basitleştirerek, büyük bir adaptör veya ek bağlantı ihtiyacını ortadan kaldırır.


630W'lık yüksek verimli güç amplifikatörü ve kapsamlı efektlere, 1-Knob Master EQ™ ve dahili geri besleme bastırıcıya sahip miksere sahip kutu tipi sağlam ve taşınabilir elektrikli mikser.

 • 2x 630W [4?], 2x 460W [8?] (1kHz THD+N %10 CEA2006'dan az)
 • 2x 500W [4?], 2x 370W [8?] (1kHz THD+N %1 CEA2006'dan az)
 • Güçlü ve Yüksek Verimli D Sınıfı Amplifikatör
 • 12 Hat Girişi (8 mono + 4 stereo)
 • Gitarları veya basları doğrudan bağlamak için High-Z girişi (kanal 4)
 • 1-Düğme Master EQ™
 • Yerleşik Geri Besleme Bastırıcı
 • Kapsamlı, profesyonel 24 farklı efekt
 • Genişletilmiş çalışma ve sağlamlık için metal şasi
 • Aşırı taşınabilirlik ve koruma için büyük tutamaklar
 • Evrensel güç kaynağı, güç dalgalanmaları endişesini ortadan kaldırır
 • İsteğe bağlı raf montaj kiti mevcuttur

Çok Satanlar