×
Yeni Başlayanlar İçin Gitar Metodu
A

Yeni Başlayanlar İçin Gitar Metodu Kitap - Bora Uslusoy

658

48,00 TL

%5 kampanyalı fiyatı
45,60 TL

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

Özel Stoğumuzda 4 Adet Vardır

4 adede kadar sipariş vermeniz durumunda, en geç 9 Aralık Pazartesi günü, daha fazla adetli sipariş vermeniz durumunda da, 10 Aralık Salı günü kargoya verilecektir.

“Yeni bir gitar aldınız ve bir an önce çalmaya başlamak istiyorsunuz; ya da gitar zaten bir süredir vardı ancak bir türlü olaya giremediniz; veya biraz çalıyorsunuz ama bazı temel konularda eksikleriniz var. İşte bu kitap tam size göre…
Elektrik, akustik ya da klasik… Gitarınızın türü farketmez. Bu kitaptan temel gitar tekniğini, akorları, ritm çalmayı, nota okumayı ve çeşitli dizileri öğreneceksiniz. Kitapta yer alan tüm dersleri; atlamadan, sabırla, ısrarla ve titiz çalışarak, sık sık tekrar ederek ve düzenli etüd yaparak tamamlarsanız istediğiniz bir şarkıyı akorlarıyla, uygun bir ritm eşliğinde, varsa solosuyla birlikte (hem de notadan) çalabilir hale geleceksiniz.” Kitabın ÖNSÖZ’ünden…

MP3 CD ile birlikte satışa sunulan Yeni Başlayanlar İçin GİTAR METODU a4 boyutunda ve 64 sayfadan oluşuyor. Adından da anlaşılacağı gibi klasik, akustik ya da elektrik gitarla yeni tanışan kişilere yönelik toplam 10 dersten oluşan bir çalışma. Yeni başlayanların yanı sıra eksiklerini gidermek isteyen gitaristlerin de yararlanabileceği bir kaynak kitap aynı zamanda.

GİTAR METODU’nda nota okuma, açık akorlar, bare akorlar, ritmler, parmak alıştırmaları ve dizilerle ilgili pek çok açıklama ve alıştırma yer alıyor. Bu kitabı alan gitar öğrencileri ücretsiz olarak verilen CD’deki ses dosyalarına eşlik ederek alıştırmaları hatasız bir şekilde uygulayabilirler. Yeni Başlayanlar İçin GİTAR METODU Bora USLUSOY’un Progressive SOLO GİTAR METODU’ndan sonra yayınladığı ikinci kitabı.

ISBN: 9944 – 5245 – 2 – 2

Format: 64 sayfa

Çok Satanlar