×

Artesia DP-10E Gülağacı Dijital Piyano

57104

19.401,12 TL (1080 $)

18.819,09 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

Artesia DP-10e Dijital Piyano

Artesia DP-10e, evinizi derinden etkileyecek konser piyanosu sesiyle dolduracak ve modern kabinet tasarımıyla evinizin dekorunu da zenginleştirecek. Bu tam özellikli piyano, yeni başlayan öğrencilerden, profesyonel kullanıcılara kadar her müzisyenin ihtiyacı olan özelliklerle donatılmıştır.

Beyaz Modern Kabinet Tasarımı

Artesia DP10-e, güzel bir beyaz dış kaplamaya sahiptir ve herhangi bir oda dekorunu tamamlayacak modern bir mobilya tarzı kabinete sahiptir.

Klavye

Yeni tam ölçekli çekiç aksiyon ve hıza tepkimeli klavye yapısı, akustik piyano hissini parmaklarınızın ucuna getiriyor. Gelişmiş, doğal dengeli çekiç aksiyon tasarımı, her türlü uygulama ve performansa cevap vermek için dinamik tepki ve yumuşak çalınabilirliği yanında 5 tip hassasiiyet ayarı sunar.

İnanılmaz Ses

DP-10e, akustik Supra-Sound ses işlemcisi ile 3 katmanlı bir ses deneyimi sunar. Piyano sesinin derinliği, ifadesini ve özgünlüğünü yakalamak için gerçek enstrümanlardan kaydedilir. Dp-10e'nin sesi 6' Bosendorfer kuyruklu piyanodan kaydedilmiştir. Elektrik piyano, arp, vibes, gitar, org, yaylılar, koro vb. toplam 137 farklı enstrüman sesi mevcuttur.

Play Along Akompani

DP-10e; R&B, jazz ensemble, klasik, pop, ballad ve daha bir çok stilde tam destekli akompaniler üretir. Her akor değişimini takip ederek gerçek bir grup performansı çalımı hissi verir.

USB ve MIDI

DP-10e'nin bir çok bağlantı ve arayüz imkanına sahiptir. USB ve MIDI bağlantıları sayesinde, bilgisayarınıza, tabletinize, akıllı telefonunuza bağlayarak, ek enstrüman sesleri, çok kanallı kayıt, eğitim uygulamaları gibi bir çok farklı amaçlarda kullanabilirsiniz.

Müzik Kaydı

Kullanımı kolay dahili şarkı kaydetme özelliği, performanslarınızı bir düğmeye basarak kolayca kaydetmenizi sağlar. Kullanılabilir 3 kayıt parçası vardır. İlk parçada akorlarla ve akompani ile bir alt yapı hazırlayabilir, ikinci ve üçüncü parçalara akor ve melodik partisyonlar kaydedebilirsiniz.

Düet Özelliği

Düet özelliği, öğrenci ve öğretmenin aynı kalvye üzerinde beraber çalmalarını sağlar. Klavye hem öğretmen hem de öğrencinin aynı oktavdan aynı sesi çalması için iki ayrı kalvye alanına bölünür. Ek olarak, sustain pedalı da sağ ve sol pedal olarak atanabilir.

Dahili Piyano Öğretmeni

DP-10e'nin play along özelliği, çalma becerilerinizi geliştirmek için eğlenceli bir yoldur. Önce sol ve sağ elinizi ayrı ayrı çalmanızı sağlayan, ardından müzik parçasını öğrenirken her iki elinizi de aynı anda kullanmanıza olanak tanıyan 50'den fazla şarkı bulunur.

Teknik Özellikler
Tuş Takımı88 tuş, doğal dengeli çekiç aksiyon 
Tuş Hassiyeti5 tip + Sabit
EkranLED Ekran
Ses Sayısı137
Polifoni64
Akompani100+ varyasyon
Ders Modu50+ hazır şarkı ve çalışmalar
EfektlerReverb, Chorus, EQ
Duet Var
Kayıt Kapasitesi3 şarkı
MIDIUSB MIDI, USB
MetronomMetronom (2/2, 1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/4, 3/8, 6/8, 7/8, 9/8, 12/8)
Tempo20-280
Hoparlör Sayısı4
Hoparlör Gücü25W + 25W
ArabirimDC, Ses Girişi, Ses Çıkışı, USB Bağlantısı, 2 Adet kulaklık çıkışı
Ölçüler137,16cm x 43,18cm x 100,33cm


Dijital Piyanolar Çok Satanlar