×

Behringer UM2 Ses Kartı

Marka: Marka Sahibi : Almanya Üretim: Üretim Yeri : Çin
55893

1.401,19 TL (78 $)

1.359,16 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
 • En geç 17 Ağustos Çarşamba günü kargoya verilecektir.
 • Mikrofon ve Line girişiyle kaydetmek için 2x2 USB ses arabirimi
 • Profesyonel ses kalitesi için audiophile 48 kHz çözünürlük
 • Avid Pro Tools *, Ableton Live *, Steinberg Cubase *, vb. Gibi popüler kayıt yazılımlarıyla uyumludur.
 • Mac OS X * ve Windows XP * veya üstünü destekleyen, bilgisayarınıza ultra düşük gecikmeli 2 giriş / 2 çıkış akışı
 • Modern butik preamplarla karşılaştırılabilir son teknoloji ürünü, +48 V gücünde XENYX Mic Preamp
 • Seviye kontrolü ve Doğrudan Monitör seçimi ile güçlü kulaklık çıkışı
 • Mükemmel genel görünüm için Durum, Sinyal ve Klip göstergeleri
 • Bağlantı ve güç için USB bağlantı noktası
 • Ücretsiz ses kayıt, düzenleme ve podcasting yazılımı artı 150 enstrüman / efekt eklentisi behringer.com adresinden indirilebilir
 • 3 Yıllık Garanti Programı *
 • Almanya'da tasarlandıU-PHORIA UM2

Kayıt zamanı geldiğinde, alabileceğiniz en iyi ses arayüzüne ve güvenebileceğiniz bir arayüze ihtiyacınız vardır. Bu nedenle, stüdyo sınıfı XENYX Mic Preamp, vokal ve doğrudan enstrüman girişiniz için kombinasyon XLR / TRS girişi olan ultra kompakt 2 x 2, 48 kHz USB arayüzü ile inanılmaz UM2 ile bir çentik açıyoruz (DI gerekli değildir) ve ek bir Instr "Enstrüman Girişi. Kayıdınızın Doğrudan İzlenmesi için güçlü bir Kulaklık Çıkışı, ayrıca 2 Çıkış ve USB tarafından sağlanan güç ile zengin özellik seti, UM2'yi en iyi ve en taşınabilir ses kartı yapıyor!

48 kHz Hassasiyet

Parçalarınızı ciddiye alırsınız ve müziğinizin hak ettiği inanılmaz ayrıntılı ve bozulmamış kayıt kalitesi için UM2 de onlara 48 kHz çözünürlük sağlar.


Popüler DAW'lerle Sorunsuz Entegrasyon

Ultra kompakt UM2, Avid Pro Tools *, Ableton Live *, Steinberg Cubase * vb.Dahil olmak üzere neredeyse tüm popüler kayıt yazılımlarıyla tamamen uyumludur, böylece parçaları doğrudan en sevdiğiniz bilgisayar tabanlı DAW'a kaydedebilirsiniz.


Rahat İzleme

UM2 Mix kontrolü doğrudan monitör seçimine izin verir, yani müzisyenler performanslarını net bir şekilde deneyimleyebilirler - bu da daha iyi bir performans ve kayıt sağlar. Güçlü Kulaklık Çıkışı, Doğrudan Monitör Seviye kontrolü, Durum ve Sinyal Klibi LED'leri, ayrıca USB tarafından sağlanan gücü ile UM2 sizinle her yere gitmeye hazırdır.


Ücretsiz Güzel Olur!

UM2'nin kayıt ve podcast potansiyelinden tam olarak yararlanmak isteyeceğiniz için, ses kaydı, düzenleme ve hatta podcast için ihtiyacınız olan tüm yazılımlar için bir indirme ekledik - hepsi ücretsiz ve behringer.com'dan indirilebilir . Kutudan çıktığı anda PC veya Mac'inizde yayınlanmaya hazır olacaksınız! Ayrıca, 150'den fazla sanal enstrümanı ve FX eklentisini ücretsiz olarak indirdik - bilgisayarınızı girişten çıkışa güçlü bir ev tabanlı veya mobil kayıt stüdyosuna dönüştürüyoruz.

Sonraki Büyük İsabeti Kaydetme

Şaşırtıcı UM2 ultra kompakt 2 x 2, 48 kHz USB ses arabirimi, kondenser mikrofonlar için +48 Volt fantom gücüne sahip XENYX Mic Preamp ve stüdyo sınıfı sayesinde mükemmel vokal veya enstrüman seslerini doğrudan bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlar. Üstün ses kalitesi için 48 kHz dönüştürücü. İster şarkıcı-şarkı yazarı olun, ister hareket halindeyken yapımcı olun, ister konserde pistleri çalıştırmak için sağlam bir arayüze ihtiyacınız olsun, ultra güvenilir U-PHORIA UM2 dijital alanda parlamanıza yardımcı olacaktır.

Ses Kartları Çok Satanlar