×

Jackson JS Series Spectra Bass JS3Q Amber Blue Burst - Laurel Bas Gitar

Marka: Marka Sahibi : Amerika Üretim: Üretim Yeri : Endonezya
56990

4.739,74 TL (615  $)

4.597,55 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 25 Eylül Cuma günü kargoya verilecektir.

Amber Blue Burst - Laurel

4.739,77 TL (615,00  $)

Dark Sunburst - Laurel

4.739,74 TL (615,00  $)
Temin Edilemiyor

Çok yönlü bir karakter ve devasa bir ses yepyeni Jackson JS Serisi Spectra JS3Q Bas gitarda bir araya geliyor.

Yeni, offset gövde şekli, çalanın rahatlığı için tasarlandı. Quilt akçaağaç ön kapaklı kavak ağacı gövde ve büyük üst boynuz, ağırlığı enstrüman boyunca dengeli bir şekilde dağıtıyor ve sapın aşağı sarkmasını önleyip mükemmel dengeyi sağlayarak saatler boyu rahat çalmaya izin veriyor. Vidalanan akçaağaç sap, içindeki grafit destek ve bağlantı yöntemi ile kaya gibi sağlam dururken kolay çalınır sap formu ve 24 perdeli 12 – 16  inç bileşik yarıçaplı laurel ağacı klavye yıldırım hızında çaldırıyor.

Spectra Bass JS3Q, onu çalan basçı kadar eşsiz bir ton verir. İster funk, ister hard rock veya gospel; çift pasif Jackson orta güçlü humbucker manyetikler canavar gibi bas bir ton verirken HiMass köprü sağlamlığı ve sustaini arttırır ve daha cesur bir tını çıkartır. İki yollu mini toggle anahtar manyetikleri single’a böler, 3 bant EQ (yalnızca aktif modda), blend ve volüm düğmeleri (ki volüm düğmesinde 3 bant EQ için aktif devreyi açıp kapayan push pull anahtar vardır) ile tonunuzu daha da ince ayarlayabilir ve iyileştirebilirsiniz. Push pull anahtar ile pilinizin bitmesinden ve sesinizi kaybedeceğinizden asla korkmanız gerekmez çünkü bu anahtarı yukarı çektiğinizde aktif devre kapanacak ve basınızdan pil gücü olmaksızın ses almaya devam edebileceksiniz.

Ödediğinizden çok daha fazlasını veren 4 telli ve 34 inç tel boylu Spectra Bass JS3Q, Amber Blue Burst ve Dark Sunburst renkleri, siyah nikel aksamları, ve sade J logolu eşsiz Jackson 2x2 kafa tasarımı ile geliyor.

Çok Satanlar