×

Joyo Top-GT Portable Guitar Amplifier with Bluetooth 4.0 Mini Bluetooth Gitar Amfisi

Marka: Marka Sahibi : Çin Üretim: Üretim Yeri : Çin
51368

2.329,28 TL (146 $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 25 Mayıs Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Avantaj 2

Kontakt Chemie Contact Cleaner 390

A
Özel Stoğumuzda 5 Adet Mevcuttur
118,95 TL 54,38 TL
Amfi Tipi
: Kombo
Amfi Türü
: Transistörlü
Diğer Seçenekler
: Aux Girişi
Diğer Seçenekler
: Bluetooth
Diğer Seçenekler
: Kulaklık Çıkışı
Diğer Seçenekler
: Line Çıkışı
Diğer Seçenekler
: Line Girişi
Diğer Seçenekler
: Mobil Cihaz Bağlantısı
Diğer Seçenekler
: Mobil Cihazla Kontrol
Diğer Seçenekler
: Pil İle Kullanım
Diğer Seçenekler
: Yazılım
Watt Değeri
: 8W

Joyo Top-GT amplifikatörü, bir Bluetooth hoparlörünü bir gitar amfisi ile birleştiren küçük ve taşınabilir bir cihazdır. Gitar çalışmak için idealdir ve normal bir Bluetooth hoparlörü gibi de kullanılabilir. Bir gitar amplifikatörü olarak, Volume, Drive ve Ton kontrollerine sahiptir.
Mobil cihazınızla Top-GT'yi bağlayabilir edebilir ve seslerini kullanmak ve Top GT ile çalmak için herhangi bir gitar uygulamasını (App) kullanabilirsiniz. Top-GT'yi akıllı cihazınıza bağlamak için paket içerisinde gelen 3,5 mm bağlantı kablosunu kullanabilirsiniz ve yazılım tabanlı amfilerin ve efektlerin esnekliğinden faydalanabilirsiniz. (lütfen, bazı Android ve Windows telefonlarının fişin kutuplarını tersine çevirmek için bir adaptöre ihtiyacınız olduğunu unutmayın) Gitarınız standart bir gitar kablosuyla bağlanır.

Top-GT'yi hoparlör olarak kullanmak isterseniz, zaten sahip olduğunuz cihazları kolayca bağlayabilirsiniz. Bluetooth 4.0 ile müzik akışı yapın veya sadece AUX IN konnektörünü kullanın. Dahili hoparlörlerin yanı sıra kulaklık bağlayarak  sessizce pratik yapabilirsiniz.

Telefonunuzdan çalan şarkıların üstüne gitarınızla çalarak eşlik edin. Joyo'nun Top GT'si dahili güç kaynağı olarak 7,4V / 2000mAh lityum pil ile donatılmıştır ve 9V / 4000mA güç adaptörüyle birlikte gelir. Pil azaldığında şarj etmek için güç adaptörünü kullanın. Tam şarj için yaklaşık 2,5 saat sürmelidir. Şarj edilirken bir yandan da amplifikatör ü kullanabilirsiniz, böylece asla oturup şarjın tamamlanmasını beklemek zorunda kalmazsınız.

Ana Özellikler:
  1. Giriş: Gitar Giriş Jakı (6.35mm Giriş), AUX Girişi (3.5mm Bağlantı Jakı), Bluetooth
  2. Giriş (Bluetooth 4.0), Bağlantı Jakı (3.5mm soket).
  3. 2. Çıkış: Hoparlör, 3.5mm kulaklık çıkışı.3. Açık / Kapalı: POWER düğmesi, bağlantı (dahili efekt ve gitar efekt yazılımı değiştirilebilir), Bluetooth (AUX ve Bluetooth değiştirilebilir).
  4. Kontroller: Volume, Drive, Ton
  5. Gösterge: Güç göstergesi, Bluetooth göstergesi.
  6. Güç: 7.4V / 2000mAh lityum pil, 9V / 4000m adaptör

Elektro Gitar Amfileri Çok Satanlar