×

Korg Pitchclip2 Plus Akort Aleti

56881

519,76 TL (28 $)

504,17 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 5 Ekim Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Mükemmel bir performans bile akort yanlışsa değersizdir. Pitchclip 2+, ölçüm ışıklarını yaklaşık 2,5 katı (* 1) kullanır ve bu da daha hassas akort yapmanıza izin verir. Kalibrasyon fonksiyonu ve ± 0,1 cent yüksek hassasiyetli akort (* 2) gibi temel işlevler de önemli ölçüde geliştirilmiştir. Ek olarak, ekran artık dikey olarak dönebilir ve daha kolay görüntüleme sağlar.


Elektro'dan akustik gitar ve bas gitara kadar her enstrümanı kapsayan Pitchclip 2+, günlük kullanım için hem doğruluk hem de kolaylık sağlayan klipsli bir tunerdir.


*1: Korg'un önceki modeli (Pitchclip 2) ile karşılaştırıldığında.
*2:Strobe veya Half Strobe modlarını kullanırken.


Önemli ölçüde güncellenmiş bir ekran bölümü
    
    - LED ölçer ayrıntılı ekran çözünürlüğüne sahiptir.
    - Tüm nota adları büyük harflerle gösterilir.
    - Çalan kişi için en iyi açıda konumlandırma.

Akortlama özelliklerinin tamamı
    
    - ± 0.1 cent yüksek hassasiyetli ayar.
    - Kalibrasyon fonksiyonu.
    - Sol elini kullananlar için de uygun olan ters ekran.
    - Strobe ve Half Strobe modları sağlanmıştır.
    - Mod değiştirirken önizleme ekranı.  

LED ölçer ayrıntılı ekran çözünürlüğüne sahiptir

LED ölçer bölümü önceki modelimizdeki yedi adımdan (* Pitchclip 2) 17'ye kadar LED sayısını önemli ölçüde artırdı ve ses hatalarının daha da ayrıntılı olarak gösterilmesini sağladı. Ayrıca, iki bitişik LED yandığında, parlaklıkları daha tiz veya daha pes sesi gösterecek şekilde değişir.

Tüm nota adları büyük harflerle gösterilir

Bir gitarın 4. telini (D) ve 2. telini (B) büyük harflerle açıkça göstermek için özel olarak tasarlanmış 12 + 1 (= #) segment LED'i yeni kullanılır. Bir gitar sapının arkasına takıldığında bile, ünite büyük harfleri görüntülemek için dikey olarak ters çevrilebilir.

Çalan için için en iyi açıda konumlandırma

Tuner gitar başlığına takıldığında bükülmüş bir klips çirkin görünebilir, ancak Pitchclip 2+, rahat görüntüleme için sadece ekranı en iyi açıya serbestçe ayarlarken klipsi aynı konumda bırakmanıza izin verir.

Solaklar için de uygun olan ters ekran

Terse çevirme özelliği ölçüm cihazı ekranını dikey olarak ters çevirmenizi sağlar, böylece tuner başlığın arkasına takılmış olsa bile karakterler doğru şekilde gösterilir. Bu, sol elini kullananlar veya tuneri arkaya bağlayanlar tarafından takdir edilecek, böylece önden daha az görünür olacak kullanışlı bir özelliktir.

Strobe ve Half Strobe modları

Bu tuner, güzel bir şekilde akan LED ekran sağlayan "Strobe" ve "Half Strobe" modlarıyla donatılmıştır. Bu modlar ses tutarsızlıklarını ± 0,1 cent ultra hassas bir hassasiyetle çözmenizi sağlar, böylece keyifli ve doğru bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Sayaç görüntüleme modlarını değiştirirken önizleme göstergesi

1. Normal, 2. Strobe ve 3. Yarım Strobe modları arasında geçiş yaparken, bir önizleme göstergesi, belirtilen modun LED hareketini birkaç saniye gösterir ve her modla ilgili sayıyı ezberlemek zorunda kalmadan üniteyi kullanmanızı sağlar.

Güvenli bir şekilde tutan klips

Klips bölümü gitar başlığını güvenli bir şekilde tutacak şekilde tasarlanmıştır. Klipsin tamamı, gelişmiş kavrama ve ayrıca aletinizi korumak için kauçukla kaplanmıştır. Çeşitli tasarım ve kalınlıktaki başlıklara güvenli bir şekilde uyacaktır.

Hafif ve uzun ömürlü

Bir küçük ve hafif lityum madeni para büyüklüğündeki pil (CR2032) yaklaşık 18 saate kadar sürekli çalışma sağlar ve tuner pil de dahil olmak üzere 20 gramdan daha az ağırlığa sahip olduğu için, başlığa bağlı bıraksanız bile ağırlığı fark etmezsiniz. Otomatik kapanma işlevi, yaklaşık üç dakika boyunca hiçbir ses algılanmadığında gücü otomatik olarak kapatır ve pilin gereksiz yere kullanılmasını önler.

Şeffaf paket içeriği görünür kılar

İçerideki tuneri görünür hale getirmek için şeffaf bir paket kullandık, böylece tüketiciler bir mağazada görüntülenen çok sayıda tuner arasından Pitchclip 2+'yi kolayca seçebilirler. Müşteri, satın alma sırasında ünitenin gerçek rengini, dokusunu ve boyutunu doğrulayabilecektir.

Teknik Özellikler

Skala

12-nota eşit tampere
Algılama aralığı
(sine wave)
A0 (27.5Hz) – C8 (4186Hz)
Algılama Doğruluğu
+/- 0.1 cent (Strobe modu)
Referans Tonu
A4 = 436–445 Hz (1 Hz adımla
Güç kaynağı
CR2032 lityum pil x 1
Pil ömrü
Ortalama 18 saat (A4 giriş)
Boyutları
(E x D x Y)
51 x 24 x 38 mm/2.01" x 0.94" x 1.42"
Ağırlık
19g / 0.67 oz. (piller dahil)
Dahilinde verilenler
Deneme amaçlı CR2032 lityum pil x 1
 
*Tüm ürün adları ve teknik özellik adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.
*Ürünlerin görünümü ve teknik özellikleri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.


Akort Aletleri Çok Satanlar