×

Korg Vocal Pitch Trainer-1 Vocal Tuner & Çalıştırıcı

56810

1.053,66 TL (38,00 $)

%5 kampanyalı fiyatı

1.000,94 TL
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 25 Eylül Pazartesi günü kargoya verilecektir.
Kargo Ücreti 27 TL ( Ivır Zıvır Kargo Kampanyası )

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

İnsan sesi de bir çeşit enstrümandır. Doğru akortlayarak başlayalım. Güzel bir performansa ulaşmanın en hızlı yolu, doğru sesle şarkı söyleyip söylemediğinizin bilincinde olmaktır.

Sol elde tutulduğunda kullanımı kolay dikey bir yapı, sezgisel ses kontrolü için notaları gösteren beş satırlı bir porte şekli ve giriş vokaline en yakın referans tonunu veren bir ses verme fonksiyonu ile bu özel vokal dersi aracı, benzersiz özelliklerle doludur.

Size doğru perdede söyleyebileceğiniz konusunda güven vererek, VPT-1 vokal ses antrenörü, vokal yeteneğinizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.

Sesinizden yapılmış bir kayıt, duyduğunuz sesten farklıdır. Çünkü ses farklı bir rotada ilerler ve muhtemelen şarkı söylerken bunun doğal olarak farkında olursunuz. Bu durumda, sesinizin doğru notada olduğunu hissedersiniz, ama gerçekten doğru mu?
 
Sadece sesin nasıl duyulduğundaki farkın değil, aynı zamanda ses perdesinin de farkında olmak ve sesi kontrol etmek için bir tuner kullanarak duyularınızı eğitmek önemlidir. Bunun önemi birçok enstrüman için sağlanmıştır, şimdi vokal dersleri için de tanıştıralım. VPT-1, 40 yılı aşkın bir süredir müzisyenlerin tam güvenini kazanmış tunerler üretirken Korg tarafından geliştirilen teknik bilgiden tam olarak yararlanarak, vokaller için özel olarak oluşturulmuş bir ses eğiticisidir.


Beş satırlı porte ekranı

VPT-1'in dahili mikrofonuna şarkı söylediğinizde, şarkı söylediğiniz nota, tanıdık Sol anahtarı veya Fa anahtarı ile işaretlenmiş beş satırlı portede gösterilir. Soldaki kırmızı LED'ler sesin yüksek veya düşük perdede olduğunu gösterir, bu nedenle sesinizi yalnızca ortadaki mavi LED yanana kadar ayarlayın. Vokal aralığındaki bireysel farklılıklar, algılanan aralığı bir oktav adımlarla yukarı veya aşağı ayarlamak için oktav kaydırma özelliği ile nota ekranı beş satırlı porte içinde tutulabilir.

Üç ayarlanabilir ayar seviyesi (zorluk seviyesi)

Ses kontrolünün kesinliği üç adımda ayarlanabilir. KOLAY ile başlayın ve daha fazla beceri kazandığınızda, ses doğruluğunuzu daha da iyileştirmek için ORTA ve ardından ZOR olarak artırın.

Ses verme özelliği bir referans tonu verir

Mutlak ses frekansı hissi olmayanlar için olmazsa olmaz bir öğe olan ses çıkış özelliği, belirtilen bir referans tonu oluşturur. Bu, vokal ile başlayan şarkıları uygularken kullanışlıdır ve bunu tekrar tekrar bir referans tonu dinleyip daha sonra aynı perdede söyleyerek sesinizi kendi başınıza geliştirmek için de kullanabilirsiniz.

Ses geri verme özelliği verdiğiniz vokale en yakın referans tonunu verir

Ses çıkışı özelliği gibi, ses geri verme özelliği de vokal girişinizin perdesine en yakın referans tonunu (kulaklık jakından) çıkararak perdeyi hissetmenizi sağlar. Referans tonu ayarlama kılavuzu LED'leriyle birlikte üç duyuyu da kullanarak egzersiz yapmanızı sağlar: gözler, kulaklar ve ağız.
 
* Yalnızca kulaklık bağlıyken kullanılabilir.


Teknik Özellikler

Scale

12 nota eşit tampere

Algılama aralığı
A1 (55 Hz) – C7 (2093 Hz): sine wave

Referans tonu
Ses çıkışı: A2–C6,
Geri ses verme: A1–C7

Ayar seviyesi (zorluk)
EASY, MEDIUM, HARD

Jak bağlantısı
kulaklık çıkışı (3.5 mm stereo-mini jack)

Güç kaynağı
İki adet AAA pil (3V)

Pil ömrü (Ölçme modunda, A4 sürekli algılamada)
alkalin pillerle kullanımda ortalama 300 saat
zinc karbon pillerle kullanımda ortalama  200 saat 

Boyutları (E x D x Y)
60 mm x 100 mm x 16 mm/ 2.36" x 3.94" x 0.63"

Ağırlık
67g/2.36 oz. (piller dahil)

Dahilinde verilenler
Kontrol amaçlı iki AAA pil
 
Varsayılan ayarlar
Seviye: EASY
Oktav değişimi: none
Referans tonu: A4
Volume: low

 
*Tüm ürün, şirket ve standart isimler ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.
*Ürünlerin görünümü ve teknik özellikleri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.


Korg Vocal Pitch Trainer-1 Vocal Tuner & Çalıştırıcı Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Akort Aletleri Çok Satanlar