×

Kozmos KST-57LHSS-GMN 57 Stratocaster HSS BK (Siyah) Solak Elektro Gitar

59266

3.086,00 TL

2.993,42 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

Geleneksel-Efsane Gövde Tasarımı

Stardust serisinde; yüksek teknoloji yardımıyla özenle seçilmiş ve kesilen ağaçlar, Kozmos usta işçiliğinin kusursuz dokunuşlarıyla buluşarak geçmişten günümüze gelerek efsane olmuş Strat gövde yapısını sizlere sunuyor. 57 Strat modelinde masif ıhlamur ağacından üretilen gövde, sap kısmı ile mükemmel derecede birleştirilir ve ıhlamur ağacının getirdiği hafif gövde yapısıyla sizlere her pozisyonda rahat çalım imkanı sağlayabilmektedir.

Kanada Akçaağaç’tan Sap

Kanada’da yetişmiş Akçaağaç’tan üretilen sap üzerinde, gül ağacı veya akçaağaç klavye seçenekleriyle size hem çalım hissiyatlarınızda, hem de ton tercihlerinizde seçenekler sunar. Klavye üzerinde nikelden üretilen 21 fret ile Strat gövdeler üzerinde klasikleşmiş noktalı pozisyon işaretleri ile donatılmıştır. Sap üzerindeki özel cilası sayesinde parlak yapısı, gitarınızın sap bölümünü dış etkenlere karşı korumanın yanında, rahat çalım imkanını da sağlayabilmektedir.

Sıcak Gitar Tonları

Strat gövde üzerinde klasikleşmiş üç single (tekli) manyetik veya humbucker-single-single manyetik opsiyonlarıyla sizlere geniş ton alternatiflerini sunabilmektedir. Güçlü bir sound alabilmek adına yüksek çıkışlı fakat buna rağmen vintage tonları verebilecek şekilde özenle sarılan manyetikleri, 5 pozisyonlu anahtarı sayesinde tüm tarzlarda müziğe uyabilecek tonları rahatlıkla sağlayabilmektedir. Bir adet master volume ve iki adet tone kontrol potansı ile tüm pozisyonlarda istediğiniz tonlara ulaşabilmenize imkan verir.

Teknik Özellikler 
Scale 25,5" (648 mm)
Gövde Masif Ihlamur Ağacı
Sap Ağacı Özel Seçilmiş Kanada Akçaağaç
Truss Rod  2 Yönlü Sap Çeliği
Klavye Ağacı Akçaağaç
Fret Nikel
Fret Sayısı 21
Pozisyon Belirteçleri Siyah Noktalar
Akort Burguları Die-Cast Krom
Üst Eşik Sentetik Kemik
Üst Eşik Genişliği 1,65" (42 mm)
Köprü Krom
Manyetikler 2 x Single Coil,  1 x Humbucker
Manyetik Konfigürasyonu HSS
Kontroller 1 Adet Volum, 2 Adet Ton
Manyetik Seçici 5 Konumlu; - 1. Konum Köprü Manyetiği; 2. Konum Köprü Manyetiği ve Orta Manyetik; 3. Konum Orta Manyetik ; 4. Konum Sap Manyetiği ve Orta Manyetik; 5. Konum Sap Manyetiği
Pickguard Beyaz
Renk Siyah
Cila Parlak Yüzey
Kullanım Yönü Solak

Solak Elektro Gitarlar Çok Satanlar