×

Kozmos KTL-ALDSS-GMN SFG Elektro Gitar

59268

3.893,00 TL

3.776,21 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 29 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Geleneksel-Efsane Gövde Tasarımı

Stardust serisinde; yüksek teknoloji yardımıyla özenle seçilmiş ve kesilen ağaçlar, Kozmos usta işçiliğinin kusursuz dokunuşlarıyla buluşarak geçmişten günümüze gelerek efsane olmuş Tele gövde yapısını sizlere sunuyor. Amerikan masif kızılağaçtan üretilen gövde, sap kısmı ile mükemmel derecede birleştirilir ve kızılağacın getirdiği hafif gövde yapısıyla sizlere her pozisyonda rahat çalım imkanı sağlayabilmektedir.

Kanada Akçaağaç’tan Sap

Kanada’da yetişmiş Akçaağaç’tan üretilen sap üzerinde, endüstriyel Zebra Wood veya akçaağaç klavye seçenekleriyle size hem çalım hissiyatlarınızda, hem de ton tercihlerinizde seçenekler sunar. Klavye üzerinde nikelden üretilen 21 fret ile Tele gövdeler üzerinde klasikleşmiş noktalı pozisyon işaretleri ile donatılmıştır. Sap üzerindeki özel cilası sayesinde parlak yapısı, gitarınızın sap bölümünü dış etkenlere karşı korumanın yanında, rahat çalım imkanını da sağlayabilmektedir.

Sıcak Gitar Tonları

Tele gövde üzerinde klasikleşmiş 1 adet köprü ve bir adetlik sap manyetiği sizlere geniş ton alternatiflerini sunabilmektedir. Güçlü bir sound alabilmek adına yüksek çıkışlı fakat buna rağmen vintage tonları verebilecek şekilde özenle sarılan manyetikleri, 3 pozisyonlu anahtarı sayesinde tüm tarzlarda müziğe uyabilecek tonları rahatlıkla sağlayabilmektedir. Bir adet master volume ve bir adet tone kontrol potansı ile tüm pozisyonlarda istediğiniz tonlara ulaşabilmenize imkan verir.

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Scale  648 mm
Gövde  Kızılağaç
Sap Ağacı  Özel Seçilmiş Kanada Akçaağaç
Klavye Ağacı Akçaağaç
Truss Rod  2 Yönlü Sap Çeliği
Sap Bağlantısı  4’lü Vidalı Sap-Gövde Bağlantısı
Fret  Nikel
Fret Sayısı  21
Pozisyon Beliteçleri Siyah Noktalı
Akort Burguları  Die-Cast Krom
Üst Eşik  Sentetik Kemik
Üst Eşik Genişliği  42 mm
Köprü  Krom
Manyetikler  2 x Single Coil
Kontroller  1 Volume, 1Tone, 3-Yollu Switch
Pickguard  Beyaz, Tek Parça
Renk  Sörf Yeşili
Cila  Parlak Yüzey

Elektro Gitarlar Çok Satanlar