×

Mapex SR504XRJ Saturn New Fusion Maple/Walnut Shell Pack Teal Blue Fade Akustik Davul

60152

35.634,17 TL (1967 $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 23 Ağustos Salı günü kargoya verilecektir.

Mapex SR504XRJ Saturn New Fusion Akustik Davul

Yeni Mapex Nodal Line Hava Akışı Sistemi, Satürn Serisi Akustik Davullara üstün bir his ve doğru miktarda rezonans verir. İster caz veya füzyon çalın, ister rock-n-roll çalın, SONIClear kasnak kenarları ile tamamlanan bu benzersiz Maple / Walnut Hibrid gövde kompozisyonu, net ve odaklanmış bir tom tonuyla, olması gerekenden daha büyük baslar veren bir kick sunar.

Akça Ağaç ve Ceviz Ağacı Hibrid Gövde, güçlü bir atak ve canlı ortamlarda ya da stüdyoda mükemmel zengin bir ton üretir. Klasik Satürn sesi. Satürn standart olarak, sesin doğrudan iletilmesine izin veren, istenmeyen frekansları azaltan ve güçlü bir temel perde ve özellikle düşük akortlamalarda zahmetsiz bir ayarlama deneyimi sağlayan Mapex SONIClear ™ Yatak Kenarları ile birlikte gelir.

Statik 90 derece Sonik ayaklı tom Ayaklar, kasnakta maksimum rezonans sağlayarak zemine enerji transferini ortadan kaldırır. Tom ve Kick'in Hava Çıkışı'nın farklı kombinasyonları vardır.

Bu davul shell set olarak satılmaktadır. Aksi belirtilmedikçe ürün görsellerindeki sehpalar, pedallar vb. metal aksamlar ile ziller ve aksesuarlar fiyata dahil değildir.

Mapex Triple Flanged Power Hoops
Akça Ağaç ve Ceviz Ağacı Hibrid Gövde
SONIClear™ Tom Suspension

**********************************

20" x 16" - Bass Drum Shell
10" x 7" - Mounted Tom Shell
12" x 8" - Mounted Tom Shell 
14" x 14" - Floor Tom Shell

Davul Setleri Çok Satanlar