×

Marcus Miller By Sire V7 Alder (4 String) WH - White Bas Gitar

Marka: Marka Sahibi : Amerika Üretim: Üretim Yeri : Endonezya
39834

4.125,71 TL (525 $)

4.001,94 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

WH - White

4.125,71 TL (525,00  $)
Temin Edilemiyor

TS - Tobacco Sunburst

4.125,71 TL (525,00  $)
Temin Edilemiyor

BK - Black

4.125,71 TL (525,00  $)
Temin Edilemiyor

BMR

4.125,71 TL (525,00  $)
Temin Edilemiyor
İlgili Opsiyon
: WH - White
Tel Sayısı
: 4 Telli

Marcus Miller ve SIRE herkesin keyifle müzik yaptığını görmek istiyor. Bunun gerçekleşmesi için, mükemmel kalitede bir bas gitarı, şimdiye kadar hiç görülmemiş bir fiyatla herkesin ulaşabileceği halde yaratmak gerekiyordu. İşte Marcus Miller ve SIRE bu amaçla yola çıktılar.
Bir kaç yıl süren yoğun çalışmalarının sonucunda ortaya, inanılmaz soundu, fantastik görüntüsü, yüksek işçilik ve malzeme kalitesi ve tüm bunların ötesinde şimdiye kadar  görülmemiş derecede ekonomik fiyatlarıyla yeni Marcus Miller Model Bas Serisi ortaya çıktı.  

Gövde Ağacı : American Alder (Kızılağaç)
Gövde Şekli:Yeni Marcus Miller Tipi
Sap Ağacı:Tek Parça Sert Akçaağaç
Sap Şekli:"C" Şekilli
Scale:34"
Klavye:Gül Ağacı
Klavye Yarıçapı:7'25"
Perdeler:Medium Small,  20 Perde
Üst Eşik:Doğal Kemik (4 Telli 38mm / 5 Telli 46mm)
Manyetikler:Marcus Super Jazz
Elektronik:Mid Frekans Kontrollü Marcus Heritage-3
Kontroller:Volume/Ton (Çift Pot)
Manyetik Dengesi (Karıştırıcı)
Tiz, Bas, Mid / Mid Frekans (Çift Pot)
Aktif / Pasif Mini Switch
Alt Eşik (Köprü):
 Marcus Big Mass-1
Akort Mekanizması:
 En üst kalite Açık Dişli Sistem
Metal Aksam:
 Krom
Pickguard: Tortoise

Mükemmel Sound'un Kalbinde Yatan Teknoloji
MARCUS HERITAGE - 3

Enstrumanlarımızda kullandığımız SIRE preamp'lar teknoloji ve felsefemizi temsil eden mükemmel birer örnektir. Sire preampların çok yönlü ton kontrol sistemiyle, tam olarak istediğiniz tonu yakalarsınız. Kullanılan 18v (2 adet 9v) pil sayesinde sesin en doğal hali gücünden taviz vermeksizin korunabilmektedir. 3 bant EQ ile her tarz müzik için gerekecek ton çeşitliliğini yakalayabilirsiniz. Heritage-3 preamp'larımız hem aktif hem pasif çalışma seçeneğine sahiptir. Üstelik pasif moddayken bile volum, ton ve manyetik karıştırıcı düğmeleri tam fonksiyonla çalışarak size tonlama özgürlüğünü sağlar

marcus millerin bas gitarındaki manyetiklerin özellikleriMarcus Miller Premium Jazz Bass manyetikleri, Amerikan Formvar bobinli manyetiklerin daha da gelişmiş bir versiyonudur. Bu manyetiklerde fiber bobin ve  Alnico 5 mıknatısların yanı sıra Amerikan üretimi Heavy Formvar mıknatıs telleri kullanılmıştır. Marcus Miller Premium Jazz Bass manyetikleri bas gitaristlere zengin ve güçlü bir orijinal jazz bass tonu sunar.

ÇALMASI RAHAT, TEK PARÇA, AKÇAAĞAÇ SAP

Sap tek parça sert akçaağaçtan imal edilmiş olup Kanada Akçaağacı kullanılmıştır. Bu ağacın sert ve dayanıklı yapısı, sapın hareketini azaltarak orijinal şeklini ve ilk günkü kondisyonunu korumasını sağlar. Sapın tek parçadan yapılmış olması ise titreşim kayıpların önüne geçerek yüksek sustain değeri sağlar. Böylece daha uzun süre duyulan ve kaybolup gitmeyen bas tonları duyarsınız.

SES DALGALARININ DOĞRU VE STABİL TRANSFERİ
Marcus Miller SIRE V7 bas Marcus Miller'ın istekleri doğrultusunda geliştilmiş ve imal edilmiş yeni tasarım özel Marcus Miller köprü ile donatılmıştır. Yeni Marcus Miller Köprü "thru body" mekanizmalı bir sisteme sahip olup,  daha doğru ve stabil bir ton sağlar.

TAM DOĞRULUKTA VE ÇALARKEN DEĞİŞMEYEN BİR AKORT İÇİN
Akort Mekanizması : Sire Premium Açık Dişli Sistemi SIRE tarafından doğru dişli oranlarıyla ve akort kaçırmayacak şekilde imal edilmiştir.

Çok Satanlar