×

Mooer DH06 Hornet 30W Combo Elektro Gitar Amfisi

59937

6.245,99 TL (198,3 $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 27 Şubat Salı günü kargoya verilecektir.
Ücretsiz Kargo

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

MOOER HORNET, çeşitli dijital amfi modelleri, yerleşik efektler ve egzersizlerinizin sonuçlarını güçlendirmek için birden fazla araç içeren 30 Watt'lık bir gitar amplifikatörüdür. Bu küçük kutu, bir dizi yerleşik efekt ve I/O seçeneğiyle birlikte MOOER'in 9 dijital amfi modelini barındırıyor. Ayrıca, bu kadar küçük bir ünitede büyük bir sesle harika bir ton sunmak için mükemmel şekilde ayarlanmış özel bir 8” hoparlör de dahildir. HORNET'in küçük boyutu onu taşınabilir ve göze batmayan hale getirirken, klasik stilleri her ortama güzel bir şekilde uymasını sağlayacaktır.

Şarkıları öğrenmeyi veya şarkıların üstüne çalarken mix yapmayı çok kolay hale getirmek için tasarlanan HORNET gitar amplifikatörleri, kullanıcıların tercih ettikleri cihazları Bluetooth veya bir yardımcı ses girişi aracılığıyla bağlamalarına olanak tanır. Bu gitar amfisi ayrıca, komşuları üzmeden her şeyi güzel ve sessiz tutmak için bir kulaklık jackına sahiptir.

Hornet gitar amplifikatörünün iki versiyonu piyasaya çıkıyor: Hornet DH07 White ve Hornet DH06 Black. Renk dışındaki temel fark, önceden yüklenmiş gitar amfi modellerinin seçilmesidir. Hornet DH07 White'da 2 temiz kanal, 3 OD kanalı, 2 Hi-Gain kanalı ve her biri bas gitar ve akustik gitar için tek bir kanal bulunur. Öte yandan Hornet DH06 Black, iki temiz kanal ve yedi yüksek kazanç/aşırı hız kanalı ile rock ve ağır metal için daha uygun 9 elektro gitar preamp'ına sahiptir.

  • Özel 8 inç hoparlörlü 30 Watt'lık gitar amplifikatörü.
  • Popüler gitar amfilerine dayalı 9 yüksek kaliteli dijital amfi modeli. Hornet White, bas amfi modeline sahiptir.
  • Her iki çalışma modu (Canlı/Ön Ayar) için bağımsız dokunma tempolu Dahili Modülasyon, Gecikme ve Yankı efektleri.
  • 9 adede kadar ön ayarı saklayın ve geri çağırın.
  • Hassas ayarlayıcı.
  • Bluetooth ve yardımcı ses bağlantısı.
  • Özel kulaklık çıkışı.

Mooer DH06 Hornet 30W Combo Elektro Gitar Amfisi Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Elektro Gitar Amfileri Çok Satanlar