×

Mooer P1 Audio Interface White Ses Kartı

Temin Edilemiyor

GE Labs teknolojisini tanıttıktan sonra MOOER, ultra kompakt bir ses arabirimi ve çoklu efekt yükleyicisi olan Prime P1'i duyurdu.

Hacimli efekt pedallarına ve hantal güç kaynaklarına veda edin, Prime P1 cebinize rahatça sığar ve bir giriş ve çıkış jakı, kulaklık çıkışı ve doğrudan bir cep telefonuna kayıt için USB-OTG bağlantı noktası olarak da kullanılabilen bir USB şarj bağlantı noktası sağlar. Ön ayar seçimi ve ses kontrolü, basit bir kullanıcı arayüzü ve hızlı efekt seçimi için P1'in önündeki tek tıklanabilir düğme ile gerçekleştirilir.

Kullanıcılar, Android ve iOS cihazlar ile kullanılabilen ve tamamen ücretsiz olan Prime Uygulamasını indirebilirler. Kendi ön ayarlarınızı özelleştirmek ve aynı anda 4 tona kadar (A/B/C/D) yüklemek için uygulamayı indirin ve Prime P1'inizle eşleştirin. Mobil uygulama aynı zamanda metronom, tuner, davul makinesi ve looper gibi yaygın gitar araçlarını da içerir. Lansmandaki ürün yazılımı, bas gitar ve elektro gitar ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MOOER, akustik gitar gibi diğer enstrümanları desteklemek için ürün yazılımını gelecekte güncellemeyi planlıyor. Yazılım güncellemeleri ile ilgili en son haberler için MOOER'ı tüm sosyal medya platformlarından takip edebilirsiniz.

Prime P1 ayrıca, eller serbest ön ayar geçişi için Bluetooth aracılığıyla eşleştirilebilen MOOER'in F serisi kablosuz ayak pedallarını da destekler.


ÖZELLİKLERİ

 1. Minimalist tasarıma sahip kompakt boyut. Büyük bir güç kaynağı taşıma veya karmaşık kullanıcı arayüzleriyle uğraşma ihtiyacını ortadan kaldırır. Efekt zincirinizi kurun ve egzersiz yaparken veya performanslarınızda kullanın.
 2. Küçük bir form faktöründe yüksek kaliteli dijital amfi modelleri ve efektler için MOOER'in benzersiz MNRS teknolojisine dayanmaktadır.
 3. Canlı akış veya hızlı kayıt için USB-OTG'yi destekler.
 4. Tonlarınızı kolayca düzenlemek ve başkalarıyla paylaşmak için ücretsiz mobil uygulamayı indirin ve kendi ton olanaklarınızı genişletmek için farklı efekt modülleri ve araçları indirin.
 5. Önceden ayarlanmış anahtarlama ve looper/davul makinesi kontrolü için MOOER'in F-serisi kablosuz ayak pedallarını destekler.
 6. Alıştırma yapmak için Bluetooth ile harici cihaz bağlantısı.
 7. Dahili 126 farklı efekt, tuner, 10 metronom, 40 davul makinesi ve 80 saniyelik looper kapasitesi.
 8. 73 dahili bas gitar efekti. 10 klasik bas gitar amfi modeli ile bas gitar için çift efektli zincirler.
 9. Gelecekteki bellenim güncellemesi ile diğer enstrümanlar için efektleri destekler.
 10. Bireysel kulaklık çıkışı.
 11. 4.5 saate kadar kullanım ömrüne sahip 1900 mAh lityum pil ve cep telefonu güç bankası aracılığıyla şarj etme desteği.

 • Bluetooth: Audio
 • USB: USB-C (şarj/OTG fonksiyonu için)
 • Pil Kapasitesi: 720mAh
 • Pil Ömrü: Yaklaşık 4 saat
 • Şarj Gereksinimi: 5V 1A.
 • Şarj Süresi: Yaklaşık 2,5 saat
 • Giriş Jakı Maksimum Açısı: 270°
 • Boyutlar: 834231mm
 • Ağırlık: 59g
 • Aksesuarlar: Hızlı Başlangıç Rehberi, USB kablo.

Mooer P1 Audio Interface White Ses Kartı Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.