×

Nektar Impact GX61 - MIDI Klavye - 61 Tuş

39412

762,65 TL (115,64  €)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 21 Haziran Cuma günü kargoya verilecektir.

Marka: Marka Sahibi : Amerika
Tuş Sayısı
: 61 Tuş MIDI Klavye

Kompakt. Güçlü. Kontrol.

Nektar ürünleri DAW entegrasyonu ile eş anlamlıdır ve Impact GX61 istisna değildir.
Kompakt tasarım bilgisayarın önünde rahattır ve daha kapsamlı kontrol cihazlarında bile bulunmayan güçlü işlevsellik sunar. İlham alındığında Impact GX 49 & 61, taze iken fikirleri yakalamak için gereken kontrolü sağlar. Kompakt. Güçlü. Kontrol.

Darbe GX Denetleyici Klavyesi

Impact GX61, bilgisayar müzik sisteminizle kompozisyon ve performansa göre uyarlanmış dinamik ve etkileyici enstrümanlardır. Kesintisiz bir arayüz, Nektar kontrol cihazlarının dünyasına mükemmel bir giriş.

İki adet çok renkli oktav düğmesi, tam renkleri gösterecek şekilde değişen LED renkleriyle klavye aralığının -3 / + 4 oktav yukarı veya aşağı kaydırılmasını sağlar, Impact GX mükemmel bir iş akışı sunmak için iyi bir donanıma sahiptir.

Özel transpoze düğmeleri, klavye aralığını +/- 12 yarı tona kaydırmanıza olanak tanır. Global MIDI Kanalı'nı değiştirmek veya Program mesajları göndermek için düğmeler hızlıca yeniden kullanılabilir. Ek olarak, atanabilir bir potansiyometre, herhangi bir MIDI parametresi üzerinde, varsayılan olarak karıştırıcı mikser hacmine göre kontrol sağlar.

Nektar DAW En sık kullanılan DAW'ların çoğu için entegrasyon, kullanımı kolaylaştırıyor ve kullanımı zevkli kılıyor. Impact GX49 ile denetleyici klavyeniz sisteminizin bir parçası olup, farenize sürekli olarak ulaşmak zorunda kalmadan, oluşturma, gerçekleştirme ve oynatma konusunda yaratıcılık sunar.

Ulaştırma - Uzatıldı!

DAW kontrolü için tasarlanan sekiz düğme, Impact GX'in merkezindedir. Nakil aktivasyonu veya gezinme izleri gibi temel görevler oldukça tekrarlayıcıdır ve her seferinde fareye ulaşmak her türlü ilham kaynağını öldürebilir. Nektar DAW entegrasyonuyla kullanılan 8 düğme, taşımayı kontrol etmeyi ve Impact GX'in sağladığı diğer önemli DAW fonksiyonlarını barındırmayı içerecek şekilde işlevselliği genişletiyor.

Düğmeler, Nektar DAW Entegrasyonu tarafından desteklenmeyen herhangi bir MIDI yazılımıyla kullanım için MIDI mesajlarına atanabilir. Toplamda 14 programlanabilir seçenek sunarken, her 7 tuş için bir birincil ve ikincil bir mesaj programlanabilir.

Nektar Daw Entegrasyonu

Nektar DAW entegrasyonu, Nektar donanımınızla en iyi deneyimi elde etmek için özenle hazırlanmıştır. Bir fikri yakalamanın tam ortasındayken, sürekli olarak fareye ulaşmak zorunda kalmak yerine, yaratma özgürlüğü sağlar.

MIDI Contol ve Kurulum İşlevleri

Impact GX, bir MIDI kontrol cihazının yanı sıra bir DAW kontrol cihazıdır. Nektar DAW Integration tarafından desteklenmeyen MIDI yazılımını kullanıyorsanız, MIDI kontrolünü kendiniz ayarlamak için bir dizi seçenek mevcuttur.

14 atanabilir MIDI düğmesinin her biri, modülasyon tekerleği, ayak pedalı ve tabii ki büyük kontrol düğmesi MIDI cc mesajları göndermek için atanabilir. Atanabilir tuşlar (14) ayrıca Program mesajı ya da MMC taşıma kontrolünü göndermek üzere yapılandırılabilirler. MMC (MIDI Makine Kontrolü) genellikle gelişmiş entegrasyona izin vermeyen DAW'lar tarafından desteklenir, bu nedenle Impact GX bu seçeneği tüm tabanları kapsar.

Setup menüsü ayrıca Program mesajlarının, Bank LSB / MSB'nin anında gönderilmesini ve 4 hız eğrisinden birini seçmeyi, Global MIDI Kanalını ayarlamayı ve transpoze düğmelerini atamayı sağlar.

Bağlantı ve Apple iOS

Düşük güçlü bir USB cihazı olarak Impact GX, Sınıf uyumlu bir MIDI sürücüsü bulunan tüm USB cihazlarıyla çalışır. Bu, tüm Windows sürümlerini XP ve üstü, Apple OS X 10.5 ve üstü ve Linux (bir USB MIDI sürücü paketi kurulu olduğu sürece) içerir.

Sık sık hareket halindeyseniz, iPad'in isteğe bağlı USB kamera bağlantı kitini (isteğe bağlı) kullanarak Impact GX klavyenizi bir Apple iPad'e kolayca bağlayabilirsiniz. Elbette Impact GX iPad tarafından desteklenmektedir, böylece iPad'iniz şarjlı kaldığı sürece çalışabilirsiniz.

Bitwig 8-Track Dahil

Her Impact GX ile birlikte gelen Bitwig 8-Track, ilk günden itibaren profesyonel gibi sesler üretmeye, çalmaya ve tasarlamaya başlayabilirsiniz. Bitwig 8-Track, 8 adede kadar ses veya MIDI proje pistinde kullanım için 50'den fazla yazılım aracına ve efektine erişmenizi sağlar ve isterseniz, sahip olabileceğiniz herhangi bir 3. taraf VST eklentisini de kullanabilirsiniz. Çok yönlü, elle seçilmiş bir dizi döngü, klips ve numune seçimi olan “Bitwig Essentials Paketi”, başlamanıza yardımcı olmak için dahil edilmiştir. Öyleyse hepsini bir araya getirin ve Bitwig Studio'nun ünlü iş akışını içeren müzikal fikirleriniz için güçlü bir eskiz defteri bulundurun.

Nektar DAW Entegrasyonu Bitwig 8-Track'i desteklemektedir, bu nedenle Nektar Impact GX ve Bitwig 8-Track'i birlikte kullanmak harika bir kombinasyondur. Yeni başlıyorsanız, dijital müzik yaratma dünyasında ilk adımlarınızı atmanın mükemmel bir yolunu bulacaksınız. Bilgisayar yazılımı kullanmaya zaten aşina iseniz, bu kombinasyonun sunduğu şeylere hayran kalacaksınız!

Tuş Takımı

        61 nota tam boyutlu hıza duyarlı klavye
        4 hız eğrisi + 3 sabit
 
Kontroller

        LED göstergeli Octave yukarı / aşağı düğmeleri
        LED göstergeli transpoze yukarı / aşağı butonları (Global MIDI Channel veya Program göndermek için atanabilir)
        14 MIDI kontrolleri için ikincil seviyeli 7 adet Aktarma butonu.
        Pitch bend wheel
        Modulation wheel (MIDI atanabilir)
        Potansiyometre / kontrol düğmesi (MIDI atanabilir)
        Güç açma / kapama düğmesi (geri)

Bağlantılar

        1/4 ”TS jakı foot switch girişi (MIDI Assignable)
        Arka paneldeki USB bağlantı noktası ve USB veriyolu destekli
        İPad'e Apple Kamera Bağlantı Kiti ile bağlanır (cihazla birlikte verilmez)

Sistem Gereksinimleri

USB Sınıfı uyumlu, sürücü için gerekli değil:

Apple iOS, Apple OSX, Windows XP veya üstü, Linux (MIDI sürücü yazılımı gerekli)

Nektar DAW Entegrasyonu

Mac OS X 10.7 veya daha yüksek, Windows Vista, 7 & 8 veya daha yüksek

Ağırlık ve Boyutlar

    Boyutlar: 38 "(L) x 7 3/4" (D) 2 3/4 "(H)
    Ağırlık: 6 Lbs

Çok Satanlar