×

Numark MixTrack Platinum FX DJ Kontroller

56997

6.947,49 TL (383,5 $)

6.739,06 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

Yeni Nesil 4-Kanal, Renkli ekranlı Serato DJ kontroller

DJ yolculuğunuz burada başlıyor
Mixtrack Platinum FX hem partiler ve küçük organizasyonlarda her tarz DJ'lik için uygun hem de DJ'lik kabiliyetlerinizi geliştirip ilerletmeniz için tasarlanmış 4 deck bir Serato DJ kontrolcüsüdür. Üzerinde profesonel sonuçlar almanız için gerekli her özelliği barındırmaktadır: 6-inch jog-wheel, kusursuz ses kalitesi için 24-bit ses kartı, 6 özel yazılımsal efekt düğmesi, sampling, fader cut, auto loop ve hot cue için kullanılan 16 adet performans pad. Ek olarak Serato Lite üzerinden Soundcloud ve Tidal üzerinden dilediğiniz parçaları çalabilirsiniz. Mixtrack Pro FX günümüz DJ'lerinin istediği tüm özellikleri barındırmaktadır. Profesyonel DJ perfromansı dünyasına girmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Profesyoneller gibi Miksleyin
Mixtrack Platinum FX'in orta bölümünde Serato'nun efektlerini kontrol edebilen yepyeni "paddle trigger" ler bulunmaktadır. Hatta Echo, Reverb, Flanger, Phaser, HPF (High Pass Filter) ve LPF (Low Pass Filter) efektleri için hızlı ulaşım düğmeleri de mevcuttur. Mikslerinize kendi dokunuşlarınızı ekleyip benzersiz olmak parmaklarınızın ucunda.

Ne kadar büyük, o kadar iyi
Herkes miksi üzerinde komple bir kontrol sağlamak ister. Mixtrack Pro FX üzerinde bulunan geniş 6" capacitive-touch jog wheel'ler scratch ve hassas cue yerleştirmesi için gerçek turntable hissiyatını verirken, yan tarafında bulunan girintiler miksinizi en hassas şekilde oluşturmanızı sağlar. Mixtrack Platinum FX'te bulunan yüksek çözünürlüklü parlak ekranlar sayesinde parçanız ile ilgili tüm hayati bilgileri -BPM, Platter Pozisyonu, Kalan süre, Pitch ayarı ve Key adjustment- her an takip edebilirsiniz

Miksinize "renk" katın
Müziği yanlızca çalmayın, onu sahiplenin! Mixtrack Pro FX üzerinde bulunan 16 çok fonksiyonlu, arka aydınlatmalı performans pedleri ile remix ve mash-up'lar yapıp parçalarınıza gerçek DJ performans kanı aşılayın. Her deck için ayrı Hot Cue, Auto Loop, Sample ve Fader Cut hızlı-ulaşım pad modları ile parçalarınıza yepyeni yorumlar getirip benzersiz performanslar yaratın.

Auto Loop
Mixtrack FX Pro'nun Auto Loop özelliği parçalar arasındaki geçişleri çok kolaylaştırmaktadır. Loop bölgesini Mixtrack Pro FX üzerindeki "Loop Bölücü/çarpıcı" düğmeleri ile kolaylıkla uzaltıp kısaltarak benzersiz build-up'lara imza atabilirsiniz.

Serato DJ'e hazır
Setlerinizin en iyisine layık olduğunun bilincinde olarak Mixtrack Pro FX, Serato DJ Lite (birlikte veriliyor) için pre-map edilmiş olarak gelmektedir. Serato DJ Pro'ya yükseltilebilen bu sürüm dünyada ilk kez demo müzikler ve hızlı başlangıç için eğitim seti ile birlikte gelmektedir.

Milyonlarca Parça Stream edin
Hiçbir zaman müziğiniz bitmesin! Mixtrack Pro FX ile birlikte gelen Serato DJ Lite WI-FI ile Soundcloud ve TIDAL üzerinden milyonlarca parçayı çalmanıza imkan tanır. Serato DJ Pro'ya yükselterek daha da profesyonel özelliklere da sahip olabilirsiniz.

Zengin Özellikler
Tüm bunlar yetmezmiş gibi Mixtrack Platinum FX mükemmel DJ performansı sunabilmeniz için gerekli herşeyi size sunmaktadır. Tak çalıştır USB desteği, full 3 kanal EQ'ya sahip mikser katı, filtre düğmeleri, kanal ve cross fader'lar, mikrofon giriş ve kulaklık çıkış gibi her ayrıntı düşünülmüştür.

Hediye 2 ay SoundSwitch deneme
Soundswitch ışık kontrol yazılımı ile DJ performansınızı bir üst seviyeye taşıyın. SoundSwitch DJ yazılımları ile ışık sistemleri arasındaki köprüyü canlı müzik ile DMX ışıklandırmayı senkron ederek kuran yazılımdır. Göze Çarpanlar

 • Serato DJ için 4 deck kontrolcü
 • Çift paddle trigger'e sahip 6 adet eğlenceli, "quick-launch" efekt
 • SoundCloud ve Tidal üzerinden milyonlarca parçaya ulaşım
 • Yüksek çözünürlüklü renkli ekrana sahip, 6-inch yüksek hassasiyetli capacitive jog wheel
 • Çoğaltıcı düğmelere sahip instant loop
 • Full 3-band EQ ve filtre düğmeleri
 • Cue, loop, fader cut ve sample için kullanılabilen deck başına 8 performans pad
 • 24-bit ses çıkış
 • Mikrofon giriş, RCA çıkış ve kulaklık çıkış
 • Serato DJ Lite yazılım ile birlikte
 • SoundSwitch ışık kontrol yazılımı için 2 ay ücretsiz abonelik
 • Prime loops remiz tool kit ile birlikte
 • Cihazı kayıt altına aldıktan sonra hediye 3 ay TIDAL aboneliği


    Tech Specs
        Outputs
            1 RCA stereo pair
            1 1/4” (6.35 mm) TRS 1 1/8” (3.5 mm) TRS
        Inputs
            1 1/4” (6.35 mm) TS
        Power
            USB bus power
        Audio
            44.1 kHz, 24-bit
        Dimensions
        (width x depth x height)
            21.1” x 9.7” x 2.0” 53.6 x 24.6 x 5.1 cm
        Weight
            5.0 lbs. 2.3 kg
    Mac - System Requirements
        macOS Catalina 10.15
        macOS Mojave 10.14
        macOS High Sierra 10.13
    PC - System Requirements
        Windows 10
        Note: 64-bit only (32-bit operating systems not supported)

Dj Controller Çok Satanlar