×

NUX Drive Core Deluxe Overdrive & Distortion Pedalı

Nux
Marka: Marka Sahibi : Çin Üretim: Üretim Yeri : Çin
46307

1.357,84 TL (71,36 $)

1.317,10 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor
DRIVE
: Distortion
DRIVE
: Overdrive

Orjinal 4 potanslı Çift Devreli Tube Screamer!

Tube Screamer denilince elbette bu tip pedalları üreten tek firma olmadığımızın farkındayız! Ama Nux olarak her zaman daha çok yönlü ve esnek tasarımları yaptığımızı biliyoruz! Şimdi de TS tipi pedallar içerisinde dev bir adım atarak sana bir sürü yenilik getirdik!

Dibine Kadar Blues!

Tüm zamanların en popüler pedalı Tube Screamer, Nux ile çok daha fazla özellik ve tonlama seçeneği ile gelmektedir. Drive Core Deluxe, gitar sinyalini 3 farklı şekilde taşıyabilecek şekilde tasarlanan analog bir drive pedalıdır. Pedalı Clean Boost, Overdrive veya bu iki kısmın karışımı olarak kullanabilirsin! Ton potansı ile de düşük ve yüksek frekanslardaki dengeyi ayarlaman oldukça basit!

3 Yollu Toggle Switch

Hem clean hem overdrive için ayrıca ayar potansları istiyor ve bunları da karıştırarak da kullanmayı düşünüyorsan Drive Core Deluxe’e eklediğimiz 3 yollu anahtar tam sana göre!

3 Pozisyon

Üst Pozisyon: Clean Boost

Bu pozisyonda Clean Boost aktif olarak Clean Boost potansı ile temiz ve yüksek headroom’a sahip gain bölümünü kontrol edebilirsin. Ayrıca Level potansı ile 0dB’den 20dB’e kadar ses ayarı yapabilirsin. Bu moddayken Tone potansı pasif haldedir, çünkü bu modu tasarlarken olabildiğince temiz bir şekilde sinyali saf ve değiştirilmemiş şekilde yükseltebilmeni sağlamayı amaçladık!

Alt Pozisyon: Drive

Drive Boost potansını aktif eden bu modda, Level potansı ile 0dB’den 20dB’e kadar ses ayarı yapabilirken aynı zamanda Tone potansı ile EQ ayarı yapman mümkün!

Orta Pozisyon: Mix

Bu modda ise Clean ve Drive katlarını karıştırarak farklı tonlar elde edebilirsin!

Drive Mod Potansı

Dynamic Drive potansı aynı zamanda Push-Pull olarak tasarlanmıştır. Böylece gain parametrelerini kontrol etmek için ayrıca seçeneklerin olacak! Düşük gain ve yüksek gain ayarlarda drive seviyesini ayarlayarak Turbo-Charged modunda lambalı amfi tonlarını elde etmen çok basit!

True Bypass

True Bypass özelliği ile ister tek başına ister başka ekipmanlarla kullandığından sinyal zincirinde tonunu bozmadan kullanım hedeflendi!

Teknik Özellikler

Güç Gereksinimi: 9V (9V Pil) AC adaptor (negatif tip)
Boyutlar:122(L) x 72(W) x 47(H)mm
Ağırlık:270gr


NUX Drive Core Deluxe Overdrive & Distortion Pedalı Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Elektro Gitar Pedalları Çok Satanlar