×

Nux MP-3 Kulaklık Amfisi

Nux
Marka: Marka Sahibi : Çin
62173

4.054,84 TL (122,76 $)

%12 kampanyalı fiyatı

3.568,26 TL
 • En geç 26 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.
Ücretsiz Kargo

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kargo Logo
Hoparlör (inç)
: 4x12

Nux Mighty Plug Pro Gitar Kulaklık Amfisi

Mighty Plug Pro, çeşitli efektler, Amp Modelleme ve Impulse Response (IR) kabin modelleri içeren hem gitaristler hem de basçılar için güçlü bir kulaklık amfisidir. Küçük kardeşi Mighty Plug'a dayanan Mighty Plug Pro, daha fazla işlev, esnek blok yönlendirmeleri ve canlı yayın uygulamaları sunar. Canlı akış yapmak veya video yapmak için Bluetooth çalma, mikrofon sinyali ve gitar sinyalini OTG ile USB üzerinden mobil cihazınıza aktarabilirsiniz. Mighty Plug Pro, en son #makaralarınızı, #şortlarınızı ve #canlı yayınınızı gerçekleştirmek için en sevdiğiniz sosyal medya platformunun ana aşamasına giden biletinizdir.

Mighty Plug Pro'yu bir akıllı telefon veya tablet ile Bluetooth aracılığıyla uzaktan kontrol etmek için lütfen MightyAmp uygulamasını yükleyin.

TS/AC-HD White-Box Amfi Modelleme Algoritması

White-Box algoritması, adım adım gerçek zamanlı geri bildirim sunar. NUX TS/AC-HD, çoğu gitaristin gerçek bir lambalı amplifikatörde tercih ettiği çalınabilirliğin aynısını sunar.

Gitar Kabinleri:

JZ120, DR112, TR212, HIWIRE412, CALI 112, A112, GB412, M1960AX, M1960AV, M1960TV, SLO412, FIREMAN 412, RECT 412, DIE412, MATCH212, UBER412, BS410, A212, M1960AHW, SUPERVERB410, TİTREŞİM310

Bas Kabinleri: AGL_DB810, AMP_SV212, AMP_SV410, AMP_SV810, BASSGUY410, EDEN410, MKB410

Akustik Gitar IR'leri:
G-HBIRD, G-J15, M-D45

ChopTones Özel IR'leri:
Bogna-T75, BritJH-G

Dürtü Tepkileri, günümüzde kabin simülasyonları yapmanın en popüler yoludur. Neden? Niye? Çünkü ses, geleneksel kabin simülasyonuna kıyasla gözle görülür şekilde daha gerçekçi. Daha da iyisi, IR'ler, gitar ve pikap tipinize bağlı olarak optimize edilmiş sesle akustik gitar profillerini simüle edebilir.

Mighty Plug Pro, Akustik Gitar Simülasyonu yapmak için manyetik alıcılı elektro gitar için birkaç Akustik IR sunar.

*En İyi Sonuçlar için, Akustik IR'leri çalıştırmak için Boyun alıcınızı (tek bobin kullanmak daha iyidir) kullanmanızı öneririz.

Not: Mighty Plug Pro, 512 örnek IR çözünürlüğü çalıştırır.

EFX

Efektler: GATE, CMP, EFX, EQ, MOD, DLY, RVB

Mac, PC, iOS ve Android için dahil edilen editör yazılımı ile inanılmaz derecede esnek blok yönlendirmemiz, neredeyse sonsuz ton yaratımlarına ilham verecek. Herhangi bir bloğu istediğiniz konuma sürükleyebilirsiniz.

CMP & EFX (Dinamik Tabanlı) için, WHITE-BOX algoritması, orijinal analog devrenin çalınabilirliğini ve yanıt verebilirliğini çoğaltır. Mighty Plug Pro, klasik overdrive'lardan chilling modülasyonuna, smooth reverb'e ve çok daha fazlasına kadar 40'tan fazla efekt içerir.

MightyAmp UYGULAMASI & Mighty Editor Düzenleme Yazılımı

MightyAmp™ APP (mobil) veya Mighty Editor™ düzenleme yazılımı (PC) aracılığıyla ön ayarları özelleştirebilirsiniz. Efekt bloklarının sırası değiştirilsin mi? Neden? Sezgisel arayüz ile pek çok şey yapabilir, kendiniz deneyimleyebilirsiniz!

MightyAmp™ APP ve Mighty Editor™ düzenleme yazılımı, tüm sinyal bloklarını ve parametrelerini ayarlamanıza izin verebilir. MIGHTY PLUG PRO, blok sırasını özgürce ayarlamanıza izin veren GATE, COMP, EFX, AMP, IR, EQ, MOD, DLY ve RVB sunar. 36 yerleşik IR'nin yanı sıra, 3. taraf IR'ler için 18 boş yuva vardır. Örnekleme hızı ne olursa olsun, Mighty Editor™ düzenleme yazılımı WAV(IR) biçimini otomatik olarak dönüştürebilir.

Mighty Plug Pro, USB-C ses akışını destekler, bir USB-C kayıt arayüzü olabilir. Normal / Dry Out / Re-amp / Loopback yönlendirmeyi destekler, MightyAmp™ APP veya Mighty Editor™ düzenleme yazılımı aracılığıyla sezgisel olarak ayarlayabilirsiniz, DAW'da USB OUT kurulumuna gerek yoktur. Hatta Loopback ile canlı yayın sıkışması!

Presetler

Cihaz devredeyken, ön ayarı 1~7 arasında değiştirmek için PRESET anahtarına basabilirsiniz. Gösterge, farklı ön ayar ile ilgili farklı renk gösterecektir.

Not: MightyAmp APP veya Mighty Editor düzenleme yazılımı aracılığıyla PRESET anahtarına basarken hangi ön ayarın AKTİF olabileceğini ayarlayabilirsiniz. (AKTİF işlev)

MightyAmp APP örneği: ÖN AYARLAR 1, 3, 5, 7'yi seçmeyi deneyin ve ardından Etkin simgesine basın. Mighty Plug Pro, PRESET düğmesine bastığınızda ÖN AYAR 1, 3, 5, 7'yi hatırlayacaktır.

MightyAmp APP örneği: ÖN AYARLAR 1, 3, 5, 7'yi seçmeyi deneyin ve ardından Etkin simgesine basın. Mighty Plug Pro, PRESET düğmesine bastığınızda ÖN AYAR 1, 3, 5, 7'yi hatırlayacaktır.

Mighty Editor örneği: ? simgesine tıklayın, 7 ön ayar renklendirilecektir, ardından 1, 3, 5, 7 gibi etkinleştirmek istediklerinizi seçin. Ardından ? simgesine tekrar basın, Mighty Editor™ mevcut ön ayarı gösterecek ve buna göre arayüze, hangisinin ? ile seçildiğini göreceksiniz.

Bağlantılar ve Sessiz Pratik İmkanı

MIGHTY PLUG PRO'yu gitarınıza takın, kulaklıklarınızı takın ve komşuları rahatsız etmeden dünyayı sallayalım. Bluetooth ses akışı aracılığıyla mobil cihaz aracılığıyla yedek parçalarla birlikte jam yapın.

Kayıt İmkanı

USB-C'yi PC'nize bağlayın ve MIGHTY PLUG PRO bir kayıt arayüzü olabilir. Tur sırasında taşınabilir bir kayıt ve alıştırma aracıdır.

TRRS Kulaklıklı Canlı Yayın veya Mikrofonlu Kulaklık Başlıkları

MIGHTY PLUG PRO'nun telefon çıkışı, TRRS kulaklığı veya mikrofonlu kulaklıkları destekler. Geri Döngü USB yönlendirmesini seçin,

PC veya cep telefonu (USB On-The-Go) ile canlı yayın yapabilirsiniz.

Mighty Amp APP örneği: "Diğer"e tıklayın ve Mikrofon Ayarları simgesini etkinleştirin.

Mighty Editor™ örneği: Bluetooth simgesine tıklayın, Mikrofon Ayarları ve Bluetooth Ayarları görüntülenecektir.

MIC'i devreye sokmak için Mikrofon Ayarları'ndaki simgeye tıklayın tıklayın.

MIC'i devreye sokarken, mikrofon sinyali USB sese aktarılabilir

Canlı akış için USB ses üzerinde oynatma (Bluetooth ses veya bilgisayarınızda/telefonunuzda/pedinizde ses oynatma) istiyorsanız,

Lütfen USB yönlendirmesinde Geri Döngü'yü seçin.

Özel Parçalar ve Jam

MightyAmp APP'de “JamTrack”e tıklayın, yerleşik destek parçalarına, sanatçıların parçalarına erişebilirsiniz. Artık özel parçalarınızı PC üzerinden telefonunuza bile yükleyebilirsiniz. Lütfen “Özel parçalarınızı MightyAmp™ APP'ye yükleyin” kılavuzunu kontrol edin.

Bonus: Chop Tonları Özel Yamalar

3. IR'leri yüklemek için Mighty Editor'ı kullanabildiğiniz için Chop Tones'u kendi IR'leriyle premium yamalar yapmaya davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Chop Tones Firmware ile alabilirsiniz.


Ön Ayar Listeleri:

 • Ön ayar 1: Kurşun tonu, elektro gitar
 • Ön Ayar 2: Crunch tonu, elektro gitar
 • Ön Ayar 3: Temiz ton, elektro gitar
 • Ön Ayar 4: Ritim tonu, elektro gitar
 • Ön Ayar 5: Kurşun tonu, elektro gitar
 • Ön Ayar 6: Bas
 • Ön Ayar 7: Akustik

IR

CT- BritJH-G12M
Celestion G12M hoparlörler, Shure SM7B + Sennheiser MD421 yüklü Marshall 1982 Jimi Hendrix 4x12'ye dayanmaktadır.

CT-Bogna-T75
Celestion T75 Hoparlörler yüklü bir Bogner 4x12'ye dayanan Shure SM7B.

Teknik Özellikler

 • Giriş Empedansı: 1M?
 • Kulaklık Çıkış Empedansı: 10?
 • Dinamik Aralık: 103 dB
 • Örnekleme Hızı: 48KHz / 32-bit
 • Sistem Gecikmesi: 1.2ms
 • Şarj Gücü: 5V USB-C
 • Pil: 3.7V / 1450mAh
 • Akım Çekme:4V/260mA
 • Boyutlar:81(L)X41(G)X30(Y)mm
 • Ağırlık: 70g

Nux MP-3 Kulaklık Amfisi Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Elektro Gitar Amfileri Çok Satanlar