×

Nux NPB Bumblebee Pedalboard Medium Pedalboard

Nux
56844

811,00 TL (102,9 $)

786,67 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

Medium

811,00 TL (102,90  $)
Temin Edilemiyor

Large

1.158,56 TL (147,00  $)
Temin Edilemiyor

10 yıldan fazla pedal üretme deneyimi ile tasarlandı. NUX Bumblebee size optimum tahta alanını sunar. Kendi pedal tahtanızı en verimli şekilde özelleştirmenize izin verir. Platformları istediğiniz şekilde bir araya getirebilirsiniz.

Sağlam, Dayanıklı ve Hafif
NUX Bumblebee anodize alüminyum malzemeden yapılmıştır; "Kaya kadar sağlam, yastık kadar hafif". Platformların alt kısmı oyulmuş ve iyi desteklenmiştir ve kablolarınızı herhangi bir güç kaybetmeden kapatmanız için size biraz alan sağlar. Ve yan parçalar tüm parçaları bir arada güçlü bir şekilde tutar, pedallı ayak pedalınıza bastığınızda şoku emebilir.

Her Şeyi Organize Edin
Kutu içerisinde kablo düzenleyiciler bulunmaktadır. Herhangi bir platformun altına takabilirsiniz ve kabloları tutabilir. Tüm kabloları düzenlemek kolaydır ve pedallarınızı değiştirmek veya yeniden düzenlemek istediğinizde zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Kablo düzenleyiciyi kullanmanın 2 yolu vardır; klipsleri kullanabilir ve kabloları takabilirsiniz ve bunu bir tutucu olarak kullanabilirsiniz ve kablolar düzenleyicilerin içinden geçebilir.

Dikkatli tutun
NUX Bumblebee pedalboard'un 2 modeli vardır; Bumblebee L ve Bumblebee M. Üzerine kaç pedal takmak istediğinize bağlı olarak seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca, su geçirmez malzemeden yapılmış hafif bir taşıma çantasıyla birlikte gelir.

Akıllı Tasarım
Herhangi bir kontrol pedalı kullanıyorsanız (MIDI kontrolörü veya NUX Cerberus gibi), kabloları kolayca değiştirmek için yeterli alana sahip platform katmanlarını tasarlayabilirsiniz.

Güç kaynağınızı katmanlar arasına koyabilirsiniz, çok koruyucu.

Seyahat Eden Müzisyenler İçin Çok Yönlü El Taşıma Çantası Çözümü
Her iki Bumblebee pedalboard (NPB-M ve NPB-L), uçuş sırasında el taşıma çantası olarak alınmasına izin verilen 22 inçlik bir bagaja sığabilir. Ancak uçakta yeterli yer yoksa havayolu şirketlerinin el taşıma çantanızı kargo birimine vermenizi isteyebileceğini lütfen unutmayın.

Bu, 22 inçlik bir bagaj ve pedallarla dolu Bumblebee NPB-L pedal tahtasıdır, yine de aksesuarlar, kablolar veya diğer şeyler için çok fazla alan vardır.


Specifications

[NPB-M (Medium Size)
   

Dimension
243(L)x 445(W)x 90(H)mm
   

6 platform bars

Weight
1.70kg ±0.5kg
       

Weight w/ bag
2.80kg


Package weight
3.30kg

[NPM-L (Large Size)]
   

Dimension
320(L) x 445(W)x 90(H)mm
   

8 platform bars

Weight
2.30kg
   

Weight w/ bag
3.60kg
   

Package weight
4.20kg

Çok Satanlar