×

Purus Tip1-S Abanoz TT - Thickness Thick - Pena

Marka: Marka Sahibi : Türkiye Üretim: Üretim Yeri : Türkiye
36756

30,00 TL

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

TS - Thickness Slim

30,00 TL
Temin Edilemiyor

TT - Thickness Thick

30,00 TL
Temin Edilemiyor
İlgili Opsiyon
: TT - Thickness Thick
Görsel
: Marka-Logo
İçerik
: 1 adet
Kalınlık-Boyut
: Thickness Thick
Materyal
: Ağaç
Tür
: Standart Penalar

Purus Tip1-S Abanoz - El Yapımı Pena

Abanoz :

Orta ve bas frekansları yoğun, yumuşak tınlayan bir karakteri var. Genel olarak tüm müziklere uygun olmakla beraber özellikle caz müziği için ideal.

Hassas İşçilik & İdeal Form

PURUS Penalarda klasik pena formu daha da mükemmelleştirerek, tutuş rahatlığını ve tellerde rahatlıkla hareket edebilmeyi üst düzeye çıkarmayı hedefledik. Ağaç malzeme, penanın tutuşunu rahatlatırken, uç kısımda yer alan S formu penanın tellerde rahatça hareket edebilmesini sağlamaktadır. Ayrıca tek tek elde şekillendirilen ve hassas bir şekilde parlatılan her bir pena için yapılan polisaj işlemi neticesinde ortaya çıkan nihai yüzey, takılmayı ortadan kaldırmakta ve tellerde kayarak hareket etme imkanı kazandırmaktadır.

Eşsiz Görsellik

PURUS Penaların, her birinin görsel açıdan da özel olmasını istiyoruz.  Penaların yapımında kullanılan doğal malzeme ve elde gerçekleşen üretim süreci görsel açıdan eşsiz yüzeyler ortaya çıkarmaya imkan sağlamaktadır. Ağaç dokusu, her bir penanın yüzeyine farklı şekilde yansımakta ve bunun neticesinde hiç bir pena birbirine benzememekte ve farklı bir doğal güzelik taşımaktadır. Bundan dolayı her bir PURUS pena, koleksiyonunuzda ayrı bir yer bulacaktır.

Kalınlık Seçenekleri :

TS : 1.50 mm - 2.50 mm
TT : 2.51 mm - 4 mm

Doğal malzemeler kullanılması sebebi ile renk tonları ve desenlerde farklılıklar olabilir.

Çok Satanlar