×

Roland Mobil Cube Stereo Amfi

Marka: Marka Sahibi : Japonya
64099

11.000,00 TL

%2 kampanyalı fiyatı

10.780,00 TL
  • En geç 17 Nisan Çarşamba günü kargoya verilecektir.
Ücretsiz Kargo

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kargo Logo
Amfi Tipi
: Kombo
Amfi Tipi
: Portatif
Amfi Türü
: Transistörlü
Diğer Seçenekler
: Kulaklık Çıkışı
Diğer Seçenekler
: Line Girişi
Diğer Seçenekler
: Stereo Giriş

ÇOK AMAÇLI PORTATİF AMFİ

Yeni MOBILE CUBE amfi ile anında audio eğlencesine bağlanın.Ufak ve güçlü olan bu stereo amfi her tip elektronik enstrümana ve audio aygıtlara bağlanabilir ve her yerde her zaman kullanılabilir.Mikrofonlar, elektro ve akustik gitarlar, klavyeler, davul makineleri, MP3 oynatıcılar bağlayın, adını siz koyun.

  • Sınırsız kullanımlar:Elektro ve akustik gitar, klavye, bilgisayar audio, MP3 ya da CD oynatıcı, mini-PA, alan kaydedici yürütme ve daha fazlası
  • Stereo ses ve yerleşik efektler ile harika enstrüman ve vokal tonları edinin:overdrive, chorus, delay ve reverb
  • Tamamen portatif amfi:Bir çantaya sığar ve pille çalışır!
  • Favori şarkılarınız herhangi bir enstrümanla birlikte çalın ya da karaoke için Merkez İptal özelliğini kullanarak birlikte söyleyin

 
Küçük Boy, Güzel Ses

Sadece 11-1/16 inç (W) x 4-1/4 inç (D) x 7 inç (H) ebatlarında, bir çantadan daha büyük olmayan MOBILE CUBE seyahat eden müzisyenlerin rüyasıdır. Pille çalışır, her yerde işlem yapabilir - sadece bağlayın, açın ve çalın. İki adet yüksek performanslı hoparlörler MOBILE CUBE'ün fiziksel boyutuna kafa tutan stereo ses sağlar.

 
Yerleşik Stereo Efektler

Roland’ın efsanevi FX motoru ile donatılan MOBILE CUBE yüksek kaliteli stereo reverb ve chorus efektleri sunar. Vokalinizi tatlı hale getirin, gitar tonunuza sıcaklık katın ya da miksinizi zengin bir stereo ses alanına kaptırın. Merkez İptal özelliği önceden kaydedilmiş müziklerdeki vokalleri kısmak için sağlanmıştır - karaoke ve birlikte çalma performansları için gayet güzeldir.

 
Tüm Enstrümanları Hoş Karşılar

Girişlerinin çeşitliliği sayesinde MOBILE CUB mikrofonlar, klavyeler, akustik gitarlar, elektro gitarlar, MP3 oynatıcıları ve daha fazlasına uyum sağlar; bu boyutta başka hiç bir enstrüman amfisinin stereo bir giriş bağlantısı yoktur. Evde pratik yaparken, seyahat ederken, içerde ya da dışarıda kullanabilirsiniz.Partiler, karaoke ve vokal dersleri için gayet kullanışlıdır.Bir monitör hoparlör ya da mikro PA olarak kullanmak için bir mikrofon standına bağlayın.

Roland Mobil Cube Stereo Amfi Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Elektro Gitar Amfileri Çok Satanlar