×
Solo Gitar Metodu
A

Solo Gitar Metodu Kitap - Bora Uslusoy

655

54,00 TL

%5 kampanyalı fiyatı
51,30 TL

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

Yalnızca 4 Adet Vardır

4 adede kadar sipariş vermeniz durumunda, en geç 6 Nisan Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Solo Gitar Metodu - Bora Uslusoy

Musicians’ Institute London (G.I.T.) mezunu Bora USLUSOY tarafından mp3 cd ile birlikte hazırlanan Progressive SOLO GİTAR METODU’nun 7. baskısı çıktı. A4 boyutunda 128 sayfadan oluşan kitapta solo gitar tekniklerinin yanı sıra armoni ve teori bölümü de bulunuyor. Elektrik, akustik ve klasik gitar için hazırlanan bu kitaptan yeni başlayan ya da daha ileri seviyedeki herkes faydalanabilir. Hem standart notasyon hem de tab sisteminin kullanıldığı kitapta herkesin anlayıp, kendi başına uygulayabileceği yaklaşık 250 adet etüd ve alıştırma bulunuyor. Kitap içerisinde belirtilen web adresine üye olarak, her alıştırmaya ait (metronom eşliğinde) biri hızlı ve biri yavaş olmak üzere ikişer ses dosyası bulacaksınız. Böylece sadece kitaptaki açıklama ve notasyonla yetinmeyip kulağınızla da duyarak çalıştığınız etüdü hatasız bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Ayrıca; işlenen solo gitar tekniklerinin bilinçli ve yerinde uygulanabilmesi amacıyla kitabın sonuna eklenen Armoni & Teori bölümünde yine ayrıntılı açıklama ve örnekler ile; öğrencinin önce kendi başına çözüp ardından başarısını test edebileceği cevap anahtarının bulunduğu alıştırmalar bulunuyor.

Kitabın Solo Gitar Teknikleri bölümünün içeriğini özetlemek gerekirse: Alternate picking, hammer-on/pull off, slide, bending gibi sağ ve sol el teknikleri, majör/minör/pentatonik diziler ve modları ile bu diziler üzerinde yapılan yüzlerce egzersiz, 12 ölçü blues kalıbı ve üzerine solo çalışmaları, Armoni & Teori bölümünde ise: majör ve minör diziler, ilgili minör kuralı, aralıklar, bütün üç sesli ve dört sesli akorlar ve tüm bu konularla ilgili pek çok alıştırma yer alıyor.

ISBN: 978-605-63613-4-0

Format: 128 sayfa, Kitap

Çok Satanlar