×
Bu markaya ait ürünlerin iadesi ne yazık ki mümkün olmamaktadır.. !

tc electronic Flashback 2 Mini Delay Pedalı

Marka: Marka Sahibi : Danimarka
61013

4.225,58 TL (178,1 $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

tc electronic Flashback 2 Mini Delay Pedalı

Tüm Flashback 2 favorileriniz

Kopyalamak istediğiniz tam boyutlu Flashback 2'nizde özel bir dijital veya analog gecikme var mı? TonePrint aracılığıyla anında Flashback 2 Mini'ye aktarın. Tüm temel tonlar, kusursuz ton çevirisinin yanı sıra sonsuz ilham sağlamak için muazzam bir sanatçı kitaplığı için burada.

Yeni Kristal oktav ışıltı

Flashback Mini 2'nin göze çarpan özelliklerinden biri Kristal oktav ışıltı efektidir. Kristal efekti, gitarınız üzerinde atmosfer oluşturmak ve solo için temel akorları yerleştirmek için harika çalışan eterik synth tipi pad tonlarını serbest bırakır.

Zaman açısından mükemmel tekrarlarla dokunun

Edge ve David Gilmour gibi sanatçılara mükemmel zamanlanmış bir gecikme hattının sırrının ne olduğunu sorun. Cevap tap tempodur. Flashback 2 Mini, harici bir kademe anahtarı bağlamadan zaman açısından kritik 8. notalı gecikmelere erişmenizi sağlar. TonePrint uygulaması aracılığıyla dokunma temposu etkinleştirildiğinde, kırmızı LED yeşile dönene kadar düğmeyi basılı tutun. Artık iç metronomunuzdan ne kadar sapsalar da davulcunuzla takılabilirsiniz.

MASH anahtarı ifadeyi en üst düzeye çıkarır

Yenilikçi MASH ayak pedalı, Flashback 2 Mini'ye nefes kesen yaratıcı potansiyel sağlar. Gecikme efektini değiştirmeye ek olarak, bu basınca duyarlı ayak pedalı, harici bir ifade pedalına benzer bir şekilde kullanılabilir. Gecikme karışımını şişirmek, tekrarlara modülasyon getirmek ve hatta geri besleme miktarını artırmak için MASH anahtarını kullanın. Veya daha fazla ses yaratıcılığı için TonePrint uygulamasındaki MASH ayak pedalına başka parametreler atayın.

Sonsuz gecikme seçenekleri için donatılmış TonePrint

Mükemmel tonu bulmak için düğmeleri değiştirmek istemiyorsanız, TC'nin TonePrint kitaplığına bakın. Burada, paylaşmak ve doğrudan kendi Flashback 2 Mini delay pedalınıza indirmek için - bazıları gitardaki en büyük isimlerden - yüzlerce ön ayar bulacaksınız. Bunlar, kablolu USB üzerinden indirilebilir ve içe aktarılabilir veya bir akıllı telefon ve ücretsiz TonePrint uygulaması kullanılarak anında pedalınıza aktarılabilir.

Değiştirilebilir gerçek/tamponlu baypas

TonePrint Mini'ler, güvenebileceğiniz analog devreler ve tonunuzu korumak için True Bypass çıkışları ile kompakt ve tam özelliklidir. Hatta Flashback 2 Mini'nizin baypasını, uzun pedal/kablo çalıştırmaları için TonePrint uygulaması içinde tamamen şeffaf tamponlu bir baypasa değiştirebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • Pedal Tipi: Gecikme
 • Analog/Dijital: Dijital
 • Efektler: TonePrint Uygulaması, Tap Tempo, MASH ifadesi ile genişletilebilen gecikmeler
 • Girişler: 1 x 1/4"
 • Çıkışlar: 1 x 1/4"
 • USB: 1 x Tip Mini-B
 • Gerçek Baypas: Evet
 • Özellikler: Basınca duyarlı MASH Anahtarı, Beam TonePrints to Pedal (iOS/Android)
 • Yazılım: TonePrint Uygulaması
 • Güç Kaynağı: 9V DC güç kaynağı gerekir (ayrı satılır)
 • Yükseklik: 1,88"
 • Genişlik: 1,88"
 • Derinlik: 3,66"

tc electronic Flashback 2 Mini Delay Pedalı Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Elektro Gitar Pedalları Çok Satanlar