×

Tech 21 SansAmp Character Plus - MopTop Liverpool Gitar Pedalı

61262

7.877,24 TL (332,01 $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
 • En geç 12 Haziran Pazartesi günü kargoya verilecektir.
Ücretsiz Kargo

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

VOX Ampli Modelleme ve SanAmp Tek Pedalda

İngiliz Stili Ton Eşleştirmesi

Tech 21'in SansAmp Character Plus serisi elektro gitar pedalları,  müziğin en ikonik amfi ve efekt eşleştirmelerinden ilham alıyor, üstelik hepsi tek bir gitar pedalında! Mop Top Liverpool efekt pedalı da, British Invasion ve ötesinin sıcak tonlarını mükemmel bir şekilde yakalayarak, 60'lı yılların başındaki en sevilen İngiliz lambalı amfinin otantik bir modellemesini ve amfinizi zengin, pürüzsüz bir "Bohemian Rhapsody"ye itmek için güçlü bir tiz güçlendirme ile övünür. Bu 2 kanal harikası, her iki efekti birleştirmenize veya bunları bağımsız olarak kullanmanıza izin vererek, tonunuzu nasıl şekillendireceğiniz konusunda çok yönlülük sunar. Dahası, Mop Top Liverpool gitar pedalı, bir güç amfisinine, bir PA sisteme, bir ses mikserine veya doğrudan normal amfinize bağlamak için bağımsız olarak da kullanılabilir! Son olarak, bu gitar pedalı, size standart bir gitar amfisinin tüm faydasını, oldukça taşınabilir bir form faktöründe sunan yerleşik hoparlör simülasyonu ve güçlü tonlama araçlarına sahiptir.

Mop Top Klasik İngiliz Amfi Tonları

Mop Top Liverpool'un amplifikatör ilhamı, 1960'ların İngiliz İstilası'nın sesini tanımlar ve temiz gitar tonlarınızı canlı bir tavırla dolduran ışıltılı tonlarıyla övünür. Bununla birlikte, Old School İngiliz tarzı clean tonları ne kadar sevsek de, bizi asıl şaşırtan şey bu amfinin tavrıydı — Mop Top Liverpool gitar pedalının %100 gerçek analog tasarımı, amfinin boost yardımı olmadan bile sıcak, çıtır çıtır tüp tarzı tonlar veriyor.

Dahili Boost

60'ların en ikonik efektlerinden birine dayanan Mop Top Liverpool gitar pedalının boost bölümü, dönemin en ünlü gitaristlerini birer efsane yapan her tonu yakalar. Bu güçlendirme, zengin, çıtır çıtır bir ton elde etmek için ideal olsa da, sonuçta tiz bir güçlendirmedir. Bu nedenle, geliştirilmiş üst düzey frekanslar, vahşi high-end bölgelere itildiğinizde bile gitarınızın tonunu net ve anlaşılır tutar.

Tech 21 SansAmp Karakter Plus Mop Top Liverpool Gitar Pedalının Özellikleri:
 • British Invasion'ın en ünlü amfisini ikonik bir tiz güçlendirme efektiyle eşleştiren 2 parçalı, 2 kanallı pedal
 • Her efekt hem birlikte hem de bağımsız olarak kullanılabilir.
 • Otantik Old School tonu için %100 saf analog tasarım
 • Kabin konfigürasyonuna uyacak şekilde uyarlanmış entegre hoparlör simülasyonu
 • Tonunuzu mükemmel şekilde çevirmek için 3 bantlı EQ, mid shift, high shift
 • Tek başına kullanılabilir, veya bir güç amplifikatörüne, bir ses mikserine, bir PA sisteme, veya normal bir gitar amfisine bağlanarak kullanılabilir.
Çok sayıda düğme kontrolü ile 2 kanallı Character Plus Serisi pedalların kullanımı kolaydır ve tescilli, %100 analog SansAmp teknolojimize sahiptir. Sadece bir düğmeyi çevirerek her amfi stilindeki çeşitli dönemleri keşfedebilir ve uyarlayabilirsiniz. Sürekli değişken karakter kontrolü, onlarca sese yayılan tüm ton aralıklarını tarar. Karakter, EQ kontrolleri ve hoparlör simülasyonu, her amfi stilinde bulunan belirli kişilik özelliklerini yansıtmak için ayrı ayrı seslendirilir.

Ek olarak, Character Serisinin bu çok işlevli pedalların her biri, bir gitar pedalı içinde bir pedala daha sahip olmak gibidir. Amfi simülasyonunu tek başına veya yalnızca efekti tek başına kullanabilirsiniz.
Character Plus Serisi pedallar, nominal bir fiyata önemli ölçüde esneklik ve değer sunar. 

Bu pedalı çalıştıracak elektrik adaptörü fiyata dahil olup kutu içinden çıkmaktadır. (Ayrıca adaptör satın almanıza gerek yoktur.)
 
Mop Top Liverpool = Vox stili + Rangemaster Booster stili
CHAR A ile Ayar Aralığı:
 • Saat 12'nin altında, daha temiz bir ses ve sıcak, yüksek tonlar için kontroller 9:00'a ayarlıyken Top Boost tonunu sunar.
 • Saat 12'ye doğru, klasik İngiliz mid'lerini getirir.
 • Saat 12'yi geçtiğinde, çıtır çıtır ve abartılı tonlarda netliği artırır.
 • Full up, zorlanan Alnico hoparlörlerin üst orta çıtırtısını ekler.
 • CHAR?B ile Ayar Aralığı:
 • Saat 12'nin altında, çok sayıda bas ve tiz ile tam temiz ses için kontroller 3:00'e ayarlıyken Top Boost tonunu verir.
 • Saat 12'ye doğru ilerdiğinizde, klasik İngiliz mid'lerini getirir.
 • Full up, Top Boost olmayan AC30 tarzı ton için pes midleri yükseltir.
Bağımsız Boost Bölümü:
BOOST
 • Mop Top Liverpool, benzersiz bir şekilde tek bir düğmede 2 güçlendirme sunar:
 • Saat 12'de düz.
 • 60'ların ve 70'lerin eski havası için saat yönünde çevirdiğinizde 12dB'ye kadar Tiz Güçlendirme.
 • Saat yönünün tersine çevirdiğinizde 12dB'ye kadar Mid-Range Boost, daha modern titreşimler için distorsiyonu, ritmi ve buller tonları sıkılaştırır.

Tech 21 SansAmp Character Plus - MopTop Liverpool Gitar Pedalı Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Elektro Gitar Pedalları Çok Satanlar