Müşterilerimizin Dikkatine! Son dönemde kargo firmalarının yoğunluğu ve buna bağlı kota uygulamalarından ötürü teslimatlarda gecikme yaşanabilmektedir. Elimizde olmayan aksaklıktan ötürü özür dileriz.
×

Timber Tone Zebrawood (Astronium Fraxinifolium) TTZW - Tek - Pena

Marka: Marka Sahibi : İngiltere Üretim: Üretim Yeri : İngiltere
20851

28,94 TL (3,69  £)

%50 kampanyalı fiyatı
14,47 TL

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

Yalnızca 10 Adet Vardır

10 adede kadar sipariş vermeniz durumunda, 8 saat 28 dakika içerisinde kargoya verilecektir.

İlgili Opsiyon
: TTZW - Tek
Fırsat & Kampanyalar
: Sınırlı Stok
İçerik
: 1 adet
Materyal
: Ağaç
Tür
: Standart Penalar

Yüksek performanslı penaların yeni yıldızı Timber Tones, her türlü telli enstrümanda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu güzel penalar dünyanın dört bir yanından gelen farklı sertliklerde 18 ayrı egzotik ağaçtan yapılmıştır. Her birinin titreşime ve tona etkisi farklıdır ve tonunuza ince ayar yapabilmenizi sağlar.

Sıkı bir kalite kontrolünden geçtikten sonra, Timber Tones penaların yüzeyi  özel bir balmumuyla sabitlenir. Bu işlem penanın elinizden kaymaması için önemlidir. Daha sonra bolca Tung yağıyla cilalanır ve kurutulur. Bu çevre dostu yağ, genellikle lüks enstrümanlarda ve takılarda ağacın güzelliğini ortaya çıkarmak için son katman olarak kullanılır.

Kendinize bir iyilik yapın ve ekipmanınızı bu eşsiz penalarla tamamlayın…

Janka sertlik derecesi : 2160 (Max: 4500/Min: 100)

Tanım: Güney Amerika kökenli bu ağacın açık ve koyu renkli çizgileriyle zebra desenini andıran bir görünümü vardır. Orta sertliktedir ve hoş bir parlak tona sahiptir. Genelde lüks gitarların gövdesinde kullanılır. Her türlü gitar için uygundur.

Çok Satanlar