×

Vox Adio Air GT 50w Bluetooth Modeling Guitar Combo Amplifier Bluetooth Gitar Amfisi

Vox
46608

10.083,51 TL (425,00 $)

%3 kampanyalı fiyatı

9.781,00 TL
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 12 Haziran Pazartesi günü kargoya verilecektir.
Ücretsiz Kargo

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Amfi Tipi
: Kombo
Amfi Tipi
: Portatif
Amfi Türü
: Transistörlü
Diğer Seçenekler
: Amfi Modellemesi
Diğer Seçenekler
: Aux Girişi
Diğer Seçenekler
: Bluetooth
Diğer Seçenekler
: Dijital Efekt
Diğer Seçenekler
: Kulaklık Çıkışı
Diğer Seçenekler
: Line Çıkışı
Diğer Seçenekler
: Line Girişi
Diğer Seçenekler
: Pil İle Kullanım
Empedans
: 8 Ohm
Hoparlör (inç)
: 2x3
Watt Değeri
: 25W

Boyutundan daha iyi performans gösteren 50W amfi

Kompakt ve hafif olmasına rağmen Adio, 50W stereo çıkışa sahip yüksek wattlı power ampfi ile donatılmıştır. Sınıfının diğer amfilerinden daha iyi performans gösteren şaşırtıcı bir ses duygusu sunar. 2 x 3 "stereo hoparlör sistemi, inanılmaz bir çalma ve dinleme deneyimi yaşatır. Yüksek çıkış kapasitesine sahip olan Adio, tam teşeküllü bir amfi olduğundan evde bir pratik amfisi olarak kullanmak için ideal olduğu kadar bir performans ampfisi olarak da etkilidir.

Özel tasarım gövde, güçlü ve net bir ses sağlar

Adio, hem bir gitar/bas amfisinden gelen sert kabin rezonansını hem de evde tipi hoparlörlerin berrak sesini yansıtır. Kabin yapısında kullanılan yeni fikirler sayesinde çok amaçlı Adio, her iki senaryoda da üstünlük sağlıyor. Ünitenin boyutunu aşan bir ses yoğunluğu sağlayan bas refleks yapısı ve stereo hoparlörlerden beklediğiniz mekansal bir derinlik duygusunu yansıtan bir yapıya sahiptir. Hoparlörler, hem performans hem de dinleme için parlayan, güçlü ve yüksek kaliteli ses yaratan gelişmiş bir eğik gövde tasarımıyla yapılmıştır.

Bölünmüş bir kabin tasarımı

İstenmeyen kabin rezonansını önlemek için, hoparlörleri sabitleyen iç kutu arka bölmeden tamamen ayrılmıştır. Dahası, iç kutu Sol ve Sağ'ı uzamsal bir duygu ile stereo ses üretmek için bağımsız alanlara ayırır. Paralel yüzeyleri en aza indirgeyen, ses kalitesini olumsuz yönde etkileyebilecek istenmeyen titreşimleri bastıran bir gövde tasarımı ile sağlamlığı artırılmıştır.

Petek yapılı hoparlör çerçevesi

Ön ızgarada hoparlör alanın bir altıgen set ile delikli bir petek yapısı kullanılır. Bu sayede etkili bir şekilde gücü korurken aynı zamanda maksimum alan sağlar. Açıklığın yüksek oranı ve hoparlörün serbestliği,  sesin net ve doğrudan olmasını sağlar.

Portatif tasarım, düşük frekanslı çalımı daha da geliştirir

Bas refleks bölümünde kabin portunun giriş ve çıkışında pürüzsüz bir genişleme yaratan bir bileşen kullanılır. Bu, istenmeyen gürültüyü en aza indirir ve ayrıca düşük frekanslı çalımı daha da artırmak için bas refleksin verimliliğini arttırır.

Benzersiz şekli gelişmiş bir dinleme deneyimi sağlar

Adio'nun benzersiz eğimli tasarımı, hoparlörlerin diyagonal olarak yukarı doğru işaret etmesini sağlayarak, çıkışın kısa mesafelerde bile doğrudan kulaklarınıza ulaşmasını sağlar. Bu, performans veya dinlemenin her zaman en tatlı yerinde keyfine varabileceğiniz anlamına gelir. Gövde paralel yüzeyleri en aza indirgemek için tasarlanmıştır ve herhangi bir dahili rezonansı bastıran pürüzsüz bir ses verir.

Kabine entegre edilmiş bir tutma yeri

Kabinin arka kısmına yerleştirilmiş gömme bir yuvaya sahip olan Adio, şık görünşünü kolay taşınabilirlik ile birleştiriyor.

Pille çalışırken 8 saat sürekli çalışma süresi

Hafif gövdesi sadece 2.9 kg / 6.39 lb'dir.

Yüksek çıkış gücüne rağmen, Adio pille de çalışabilir. Sekiz adet AA pil 8 saate kadar sürekli çalışma sağlar. Ağırlık olarak 2.9 kg/6.39 lb.'lik bir seviyede olan Adio, son derece rahat taşınabilir. Performansınızın keyfini çıkarmak veya başka şeyler dinlemek için yanınızda götürebilirsiniz.

VOX'un tescilli VET (Virtual Element Teknolojisi) modelleme teknolojisi

Adio VET (Virtual Element Teknolojisi) kullanır. VET, orijinal amfinin çıkış sesini taklit etmek yerine, bileşenlerini ve devre tasarımını titizlikle modeller. VET, mühendislerin kendi kulaklarına güvenerek ve belirli bir amfi ünitesinin durumundan etkilenerek değil, orijinal amfinin özelliklerini mükemmel şekilde karakterinden alır. Yüksek ses kalitesini sağlamak için yüksek performanslı bir DSP ile donatılmıştır.

Buna ek olarak, Adio Air GT'deki distortion algoritmaları, pena nüanslarınızı örtbas etmeden, onları en iyi şekilde yansıtarak nihai dokunuş tepkisinin tadını çıkarmanıza izin verecek şekilde işlenmiştir.

23 çeşit gerçekçi ve geniş seçenekli amfi modelleri

Toplamda 11 dahili amfi modeli, VOX'un efsanevi AC30'unu, yüksek-gainli ve clean amfi modellerini içerir. Modeller dikkatli bir şekilde kompakt Adio'nun potansiyelini kullanacak şekilde ayarlanmıştır, böylece hepsi gerçekten kullanışlı ve yüksek kaliteli amfi modelleridir. Tone Room yazılımını kullanarak toplam 23 çeşit amfi modeli seçebilirsiniz. Sadece tek bir cihazla, klasik amfilerden, lüks butik amfilere kadar bir çok çeşit amfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bütün bu efektler de sağlanmaktadır: chorus/tremolo (FX1) gibi dört modülasyon tipi efekt ve delay/reverb (FX2) gibi dört ortam türü efektler yerleşiktir. Stereo hoparlörlü Adio, yüksek kaliteli stereo efektlerle donatılmıştır ve gürültü azaltma da dahil olmak üzere toplam üç efekti aynı anda kullanabilirsiniz. Amfi modellerinde olduğu gibi, Tone Room yazılımını kullanarak toplam 19 efekt çeşidinden birini seçebilirsiniz: FX1 için 11, FX2 için 8 çeşit.
 

Bluetooth ile, USB ile

Tone Room yazılımı, Adio'nun özünü ortaya çıkarır.

Tone Room düzenleyici/kütüphane yazılımı, daha zengin amfi modelleri ve efekt seçimi yapmanızı ve ayrıca ayrıntılı parametreleri ve ses EQ ayarlarınızı özelleştirerek Adio'nun potansiyelinden tamamen faydalanmanızı sağlar. Adio'ya sekize kadar özel amfi ve efekt kaydedilebilir. Tone Room birden fazla platformda çalışır: Windows, Mac, iOS ve Android.

Adio Air ek olarak Bluetooth MIDI'yı desteklemektedir; böylece parametreleri kablosuz olarak kontrol edebildiğiniz için, favori cihazınızı kullanarak sesinizi zahmetsizce tasarlayabilirsiniz.

Bluetooth ile, AUX ile

Dinlemek için hoparlör olarak üstün performans

Adio, saf, analog kalitede ses veren bir ses hoparlörüyle aynı derecede performans gösteriyor. 50 Watt'lık yüksek bir çıkış ile, Adio, düşükten yüksek aralıklara dengeli, son derece berrak bir ses verir.

Audio Air ayrıca Bluetooth ile ses vermeyi destekliyor. Bluetooth'u kullanarak bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza bağlayabilir ve en sevdiğiniz müzikleri her iki cihazdan da oynatmak için kullanabilirsiniz. Oturma odasında veya yatak odasında kişisel zevk almak veya bir mağazada fon müziği çalmak için veya dış mekanda kullanım için bu ünitenin yüksek çıkış gücü, pil kullanımı ve avantajlarından yararlanan çeşitli durumlarda keyifli bir dinleme deneyiminden ve kompakt boyutundan yararlanabilirsiniz. 

Elbette bir AUX giriş jakı da sağlanmaktadır. Bu, en sevdiğiniz şarkıları dinlerken beraberinde çalmanın tadını çıkarmanızı kolayca sağlar.

Acoustage ile sanal çevre deneyimini yaşayın

Adio, "Acoustage" sanal çevre teknolojisi ile donatılmıştır. Bu işlevi aktif ederek, şaşırtıcı derecede geniş stereo efekti elde edebilirsiniz. Bu işlev, stereo efektle birlikte kullanıldığında daha etkileyicidir; sanki kendinizi geniş bir sahnede hissetmenizi sağlayan bir gitar/bas amfisi sesi verir veya geniş bir ortamdaysanız benzersiz bir çok kanallı hoparlör sisteminin alana yayılan çevresel sesini hissedersiniz.

* Acoustage (KORG'un Sanal Çevresel Teknolojisi) Nedir?

KORG tarafından geliştirilen, benzersiz bir kişisel akustik alan yaratılmasına izin veren, devrim yaratan bir sanal surround teknolojisi. Sadece ön stereo hoparlörleri kullanarak, benzeri görülmemiş bir üç boyutlu akustik deneyim üretebilir. Gerçek bir ses sisteminin akustik bir analizini gerçekleştirdiği ve buna bağlı olarak sistemin çeşitli yönlerini optimize ettiği için mümkün olan en iyi sonucu sağlar.

Müzik çaları desteklemek için birçok özellik

Ses ekolayzerı

Ünite, istediğiniz şekilde seçebileceğiniz dört adet önceden ayarlanmış EQ ayarı sağlar. Ayrıca, grafik parametrenin her frekans bandında ayrıntılı ayarlamalar yapmak için Tone Room yazılımını kullanabilirsiniz. Ayrıca, VOX'un orijinal "Bassilator" devresi için EQ tarafından erişilemeyen düşük frekans aralığını kapsayan ayarlar yapmak için de Tone Room'u kullanabilirsiniz; bu boyuttaki birimlerden beklemeyeceğiniz ultra düşük frekanstaki seslerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Yaptığınız en fazla dört EQ ayarı yerleşik olarak kaydedilebilir.

Gürültü azaltma

Yüksek gainli sesler kullanırken istenmeyen gürültüyü azaltmak için bir gürültü azaltma özelliği sağlanmıştır. Beş adımda ayarlanabilir.

Drop akortları da destekleyen otomatik tuner

Adio ayrıca gitar/bas çalmak için vazgeçilmez bir akort özelliği de sunar. Tuner yarım-ses alttan ayarlama modunu da desteklemektedir.

USB ses arabirimi

Adio bir USB portuna sahip olduğundan, bilgisayarınızı veya tabletinizi bağlayabilir ve Tone Room yazılımını kullanabilirsiniz ve performansınızı kaydetmek veya oynatmak için Adio'yu bir USB ses arabirimi olarak kullanabilirsiniz.Tone Room yazılımı üç yönlendirme türü arasında geçiş yapmanızı sağlar: monaural/stereo kayıt veya re-amp.

JamVOX III modelleme yazılımı dahildir

JamVOX III modelleme yazılımı da pakete dahil olduğundan, gitar çalmayı PC'nizde kolayca yapabilirsiniz. Mevcut bir parçadan belirli bir bölümü iptal etmenizi veya çıkartmanızı/vurgulamanızı sağlayan GXT özelliğinden yararlanabilirsiniz; öğrenmekte olduğunuz veya çalıştığınız bir şarkından bir döngü çalmak ve hatta temposunu değiştirmek için müzik çalar özelliğini kullanabilirsiniz. ASIO sürücüleri destekler, bu nedenle de bir DAW veya gitar amfi simülatörü gibi JamVOX III dışındaki yazılımlar aracılığıyla kayıt yapabilir ve oynatabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
 

Amfi Modeli Sayısı
11 (Tone Room ile kullanıldığında 23)

Efekt Sayısı

     Efekt 1 tipi Modulation: 4 (Tone Room ile kullanıldığında 11)
     Efekt 2 tipi Delay/Reverb: 4 (Tone Room ile kullanıldığında 8)

Kullanıcı programı sayısı
8 (iki banka x dört program)

Geniş Stereo Efekti (Virtual Surround)
Off, On

Gürültü azaltma
Off, 1 - 4 kademe

Ses Ekolayzer
Off, Loud, Bass Boost, Mid Boost, Treble Boost

Giriş/Çıkış Jackları
INPUT Jack, AUX IN Jack, Kulaklık çıkışı, USB (B tipi) Port

Kablosuz bağlantı
Bluetooth (A2DP Sink)
Bluetooth düşük enerjili (MIDI)

Power Amfi çıkışı
Maksimum ortalama. 25 W x 2 RMS @ 8 ohms

     Pille kullanırken: Maksimum ortalama. 2.5 W x 2 @ 8 ohms

Hoparlörler
3", 8 ohms x 2

Sinyal işleme

     Sample Rate: 44.1 kHz
     A/D Conversion: 24-bit
     D/A Conversion: 24-bit
 

Güç kaynağı

AA pil (alkalin pil veya nikel hidrat pil): 8 pil
veya beraberinde verilen AC adaptör (DC 19V)

Güç tüketimi
3.42 A

     Pille kullanıldığında: 200 mA

Pil ömrü
Maksimum 8 saat (alkalin pille kullanıldığında)

Boyutları (E x D x Y)
360 x 165 x 163 mm / 14.17" x 6.50" x 6.42"

Ağırlık
2.9 kg / 6.39 lb. (excluding batteries)

Beraberinde verilenler

AC adaptör, Güç kablosu, JamVOX III indirme kartı

Amfi Modelleri (Toplam 23 tip)

     Tek başına kullanıldığında (11 tip): DELUXE CL (NORMAL), AC30, BOUTIQUE CL, AC30TB, BOUTIQUE OD, TEXAS LEAD, BRIT 1959 (NORMAL),            BRIT 800, BRIT VERB, DOUBLE REC, FLAT

     Tone Room ile kullanıldığında (12 tip ek): DELUXE CL VIBRATO, TWEED 4x10 BRIGHT, TWEED 4x10, BRIT 1959 TREBLE, BRIT VM, SL-OD, CALI          ELATION, ERUPT III CH2, ERUPT III CH3, BOUTIQUE METAL, ORIGINAL CL, ACOUSTIC SIMULATOR

Efekt 1 Tipi Modulation (Toplam 11 tip)


     Tek başına kullanıldığında (4 tip): CHORUS (STEREO CHORUS), FLANGER (BLACK FLANGER), PHASER (ORG PHASER 1), TREMOLO (TWIN                TREM)

     Tone Room ile kullanıldığında (7 tip ek): CE CHORUS, STEREO FLANGER, ORG PHASER 2, SMALL PHASE, DUO PHASE (FREE), DUO PHASE               (SYNC), HARMONIC TREM


Efekt 2 Tipi Delay/Reverb (Toplam 8 tip)

     Tek başına kullanıldığında (4 tip): ANALOG DELAY, WIDE DELAY, SPRING, HALL

     Tone Room ile kullanıldığında (4 tip ek): TAPE, CROSS DELAY, ROOM, PLATE

Vox Adio Air GT 50w Bluetooth Modeling Guitar Combo Amplifier Bluetooth Gitar Amfisi Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Elektro Gitar Amfileri Çok Satanlar