×

Vox amPlug Set Brian May Limited Edition Kulaklık Amfisi

Vox
Marka: Marka Sahibi : İngiltere Üretim: Üretim Yeri : Vietnam
63738

6.576,70 TL (200,00 $)

%3 kampanyalı fiyatı

6.379,40 TL
 • En geç 17 Nisan Çarşamba günü kargoya verilecektir.
Ücretsiz Kargo

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kargo Logo
İmzalı
: Brian May

"İnsanların stadyum gösterilerinde yaptığınız sesleri yaşam odalarına getirebilmelerini istiyorum ve bu, bunu başarıyor. Umarım insanlar bunları ilham verici bulurlar." - Brian May.

Şimdi, Rock tarihindeki en ikonik gitar tonlarından biri, Vox ve Brian May arasında yapılan bir işbirliğiyle geliştirilen bir kulaklık gitar amfisi ve eşlik eden hoparlör kabin olarak herkese sunuluyor. amPlug Brian May gitar kulaklık amplifikatörü ile efsanevi gitaristin klasik tonuna her zaman, her yerde - herhangi bir standart kulaklık setiyle ulaşabilirsiniz. Bu özel sürüm eşleşen set, Vox ve Brian May arasında bir işbirliği olarak geliştirildi ve ikonik Red Special gitarına estetik bir gönderme yapmaktadır.
 
Brian'ın Red Special ve açık AC30 sinyal zincirinin benzersiz sesini yeniden oluşturma misyonumuzda (ve altı peni unutulmamak kaydıyla), amacımız Brian'ın hemen tanınabilir tonunu herkesin erişebileceği hale getirmekti. Ve amPlug'un AC30 + Treble Booster ayarı ile gitaristler artık kelimenin tam anlamıyla "avuç içinizde Brian May tonuna sahipler". Ancak amPlug Brian May, sadece tonda başarılı olmaktan daha fazlasını sunuyor.
 
"We Will Rock You" ayak sesleri ve alkışları gibi klasik parçalara kulaklıklarınızda eşlik edebilirsiniz. Tap tempo özellikli "Brighton Rock" stereo gecikme ayarı, AC30'ların duvarında kaybolmanızı sağlar, Brian May'in "Brighton Rock" ve "Now I'm Here" gibi şarkılardaki çağrı ve cevap çalışmasını yansıtarak. amPlug'un phaser efekti, Brian'ın dönen canlı sesini yeniden oluşturmanıza olanak tanır - sizi kendi evinizin rahatlığında, 1985 civarındaki Wembley sahnesine taşır. Zengin bir koro, Brian May'in ikonik seslerini tüm gitaristlere ulaştırmak için dikkatlice tasarlanmış üçlüyü tamamlar.
 
amPlug ve eşlik eden hoparlörü bir mini yarı yığın olarak kurabilir, gitarınızı standart bir jak kablosu aracılığıyla takabilirsiniz. Alternatif olarak, amPlug, herhangi bir 3.5 mm jak girişi olan standart kulaklıklarla uyumlu bir kulaklık amfisi olarak kullanılabilir.
2 adet AAA pil kullanarak, amPlug Brian May'in 15 saate kadar pil ömrü vardır (eşlik eden kabin 9V pil ile 12 saate kadar). Bu sınırlı sayıda özel koleksiyoncu amPlug Brian May seti, amPlug, uyumlu kabin, anahtarlık ve kartpostalları içerir.
 
 • Klasik Vox AC30 sesine modelleme yapılmıştır.
 • Anında Brian May tonu için Treble booster ayarı
 • Treble booster ile birlikte kullanılabilen üç ek efekt - Tap tempo özellikli stereo gecikme, phaser ve koro
 • "We Will Rock You" şarkısının ikonik el çırpma sesinin orijinal stüdyo ses örneği de dahil olmak üzere, eşlik etmek için yerleşik ritim desenleri
 • Gain, ton ve hacim kontrolleri
 • Brian May'ın Red Special'ına dayalı görsel tasarım
 • Kulaklık çıkışı (3.5 mm jak) ve yardımcı çıkış (CTIA uyumlu 3.5 mm TRRS mini telefon jakı)
 • Katlanabilir jak mekanizması, herhangi bir gitara takılabilir.

 

 • Kontroller: Kazanç, Ton, Ses
 • Giriş: 1x Mono 6,3 mm
 • Çıkış: 1x Kulaklık Jakı 3,5 mm TRS
 • Güç: AAA Pil

Vox amPlug Set Brian May Limited Edition Kulaklık Amfisi Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Elektro Gitar Amfileri Çok Satanlar