×

Vox Strobe Pedal Tuner Pedal Akort Aleti

Vox
56814

895,13 TL (115  $)

868,27 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 2 Ekim Cuma günü kargoya verilecektir.

VOX’un ilk stomp tuneri, kolay görünebilen ekran, ultra hassas akort ve armonik rezonansla akortlamaya izin veren bir offset akort modu ile donatılmıştır.

Pürüzsüz LED bir sayaç ve çeşitli ekran modları ile elmas şeklindeki ekranın okunması son derece kolaydır. Tuner, ± 0.02 cent hassasiyetle ultra hassas ayar özelliğine, enstrümanınızı armonik rezonansla akortlamaya izin veren bir offset akort modu ve ton karakterini hiçbir şekilde etkilemeyen true bypass tasarımına sahiptir.

VXT-1, alkalin pillerle kullanıldığında 24 saat sürekli kullanıma izin veren uzun süreli çalışabilme özelliği ile profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Alüminyum döküm gövde olağanüstü dayanıklılık sağlar ve DC çıkışı diğer pedallara paralel bağlantı sağlar. Çok sayıda pedal tuner olmasına rağmen, bu ünite zirveye oynuyor ve tüm gitar ve bas gitaristlere sınıfında en iyi görünürlük ve tutarlılık sağlar.

Elmas şeklindeki sayaç ekranı, mükemmel görünürlük için geniş nota ve pürüzsüz sayaç hareketi sağlar

Bu elmas şeklindeki ekran, VOX’un ilk stomp tuner'ını simgelemektedir. Büyük ve kolayca görülebilen nota adı göstergesi, pürüzsüz bir LED sayaç ile birlikte ses perdesindeki tutarsızlıkları ve ses perdesi değişikliklerini bir bakışta belirgin hale getirir. Tel gerilimini akortlarken ±0.02 cent aralığını tutturma gereksinimleri önceki LED sayaçlar (ekran modu: strobe) için zor olsa da, elmas ekranlı sayaç bunu mümkün kılar.

Görüntü modu, müzisyenin tarzına uygun olarak üç tür görüntüleme yöntemi arasında değiştirilebilir.

 
Strobe

Bu, bir flaşör prensibi üzerine tasarlanmıştır. LED sayaç aydınlatmasının akışını durdurana kadar cihazınızı akortlayın. LED sayacın aydınlatması, ses tiz olduğunda saat yönünde ve ses pes olduğunda saat yönünün tersine döner. Bu son derece tutarlıdır ve daha hassas akort yapılmasını sağlar.

 
Diamond

Cihazınızı, LED sayacın üzerindeki açı yanacak şekilde akortlayın. Ses tiz olduğunda merkezin sağındaki bir LED yanar ve ses pes olduğunda merkezin solundaki bir LED yanar. Ses doğru olduğunda, üst açının mavi LED'i yanar.

 
Vertical

Enstrümanı, LED sayacın sol ve sağ açıları yanacak şekilde akortlayın. Ses tiz olduğunda merkezin üzerindeki LED yanar ve ses pes olduğunda aşağıdaki LED yanar. Ses doğru olduğunda, LED'in sol ve sağ açıları üst mavi LED ile aynı anda yanar.

 
± 0.02 cent hassasiyet için ultra yüksek hassasiyetli akortlama

Mükemmel akort her zaman profesyonel bir kayıt veya sahne ortamındaki performanslar için bir gerekliliktir. VXT-1'in ekran modu strobe olarak ayarlandığında, ± 0,02 cent hassasiyetle ultra yüksek hassasiyetli akortlamayı sağlar. Bu, çok küçük yanlışlıkları bile aşırı hassasiyetle ortadan kaldırmanızı sağlayan profesyonel özellikli bir pedal tuneridir.

 
Paralel bağlantıya izin veren DC çıkışı

Ayrı olarak satılan bir AC adaptörü ile kullanırken, DC OUT çıkışından başka bir efekt ünitesine güç sağlanabilir. DC OUT için özel bir güç kaynağı devresi sağlandığından, kararlı ve gürültüsüz bir 9V 200 mA güç kaynağı sağlanabilir.


True bypass'ın ses üzerinde hiçbir etkisi yoktur

True bypass tasarımı (tuner kapalıyken) giriş sesinin üzerinde herhangi bir etki yaratmadan geçmesine izin verir, yani tuner devresi sesi herhangi bir şekilde değiştirmez veya bozmaz. Tuner açıkken giriş sesi tamamen kapatılır ve bu üniteyi sahnede kullanım için ideal hale getirir.

Teknik Özellikler

Görüntü modları:
Strobe, Diamond, Vertical

Bağlantılar:
INPUT (mono 1/4¨ giriş), OUTPUT (mono 1/4¨ çıkış), DC 9V IN, DC 9V OUT

Güç kaynağı:
9V pil veya 9V AC adaptör (ayrı olarak satılır)

Güç tüketimi:
20 mA

Pil ömrü (A4 Sürekli sinyal alırken, Tuner açık, Görüntü modu: Strobe):
Zinc-karbon pillerle: ortalama 12 saat
Alkalin pillerle: ortalama 24 saat

Kalibrasyon aralığı:
436 – 445 Hz (1 Hz adımlarla)

Boyutları (E X Y X D):
65 mm x 120 mm x 53 mm (2.56¨ x 4.72¨ x 2.09¨) foot switch ve lastik ayaklar dahil

Ağırlık:
309g / 0.68 lbs (piller dahil)

Dahilinde verilenler:
Kontrol amaçlı 1 x zinc-karbon 9V pil

Aksesuarlar (Ayrıca satılır):
9V DC Güç Adaptörü


Özellikler ve teknik özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Çok Satanlar