×

Donner DT-2 Clip On Tuner Akort Aleti

Temin Edilemiyor
Akort Yöntemi
: Piezo
Diğer Özellikler
: Kalibrasyon Ayarı
Diğer Özellikler
: Kromatik
Dizayn
: Klips
Ekran
: LCD
Temel Özellik
: Dijital

Donner DT-2 Akort Aleti:  Kromatik bir akort aleti olan bu ürün ile Klasik ve Akustik Gitar, Elektro ve Bas Gitar, Keman ve tüm yaylı ailesi enstrumanları dahil, Ukulele, Banjo vb. birçok enstrümanınızı kolayca akort edebilirsiniz.

Sahnede ve Evde Kolay Akort için Klipsli Özel Dizayn: Özellikle gitar ailesi için özel Clip-On dizayna sahip Donner DT-2 Akort Aletini enstrümanınıza kolayca takılabilir ve tek elle kolayca akort yapabilirsiniz. Kompakt boyutu ile hafif ve taşınabilir olması ise her zaman ve her yerde hızlı bir kullanım avantajı sunuyor.

360º Dönebilen Clip-On Tasarımı: 360 derece dönüşe olana sağlayan bu akort aleti ile iistediğiniz herhangi bir açıdan akort ekranını görebilirsiniz. Yüksek kontrastlı LCD ekranı her açıdan mükemmel bir görünürlük sağlar.

Hızlı ve Doğru Akort: A0 (27,5 Hz) ve C8 (4186,01 Hz) frekans aralığındaki tüm değişkenleri gösteren Donner DT-2 ile enstrümanlarınızı istediğiniz akort değerine göre ayarlayabilirsiniz.

Otomatik Kapanma Fonksiyonu: Ultra düşük güç tüketimi sunan Donner DT-2 akort aletinde aynı zamanda otomatik kapanma işlevi ile enerji tasarrufu sağlanır ve pil ömrünüz uzar.

Donner DT-2 Clip On Tuner Akort Aleti Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Akort Aletleri Çok Satanlar