×

GTRS P801 Smart RD Elektro Gitar

Marka: Marka Sahibi : Çin Üretim: Üretim Yeri : Çin
  • En geç 22 Mayıs Çarşamba günü kargoya verilecektir.
Ücretsiz Kargo

3000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Kargo Logo
İlgili Opsiyon
: RD
Bağlantı Şekli
: Bolt-on
Gövde Ağacı
: Maple Body
Kasa/Dizayn
: Double Cut
Klavye/Tuşe
: Maple Fingerboard
Köprü
: Tremolo
Manyetik Kombinasyonu
: HSS
Perde Sayısı
: 22
Sap Ağacı
: Maple Neck
Tel Sayısı
: 6 Telli
Tel Uzunluğu
: 25.5 inch (647.7 mm)
Truss Rod
: Modern Style

GTRS Professional 801 (P801) modeli, Standard 801'in GTRS Mooer Akıllı İşlemci Sistemi gibi tüm temel özelliklerini içeren, ancak aynı zamanda bir premium elektro gitardan  bekleyeceğiniz yükseltilmiş donanım seçenekleriyle Standard 801'in (S801) premium versiyonudur.

Bu gitarla birlikte kontrol pedalı GWF4 ücretsiz olarak verilmektedir. GWF4 ile performans sırasında uygulamayı kumanda edebilirsiniz. Stokta olan herhangi bir renk gönderilecektir.

P801 Akıllı Elektro Gitar , Amerikan kızılağaç ağacından gövde, fırınlanmış akça ağaç klavye ve gene fırınlanmış Kanada alevli akçaağaç sap, 22 medium paslanmaz çelik perde, GTRS 18:1 kilitli akort mekanizması ve Wilkinson VS 50 II köprüsü ile imal edilmiştir. Manyetikler GTRS SCN-1N/M dip ses önleyici manyetik ve GTRS HM-1B Humbucker manyetik ile donatılmıştır.

GTRS elektro gitarı kontrol etmek için GTRS Süper Düğmesini açın ve Android veya iOS akıllı telefonunuzda/tabletinizde özel uygulamayı kullanın. GTRS Uygulaması 126 gitar efekti, tuner, 40 davul makinesi, 10 metronom ve 80 saniyelik looper, USB-OTG kaydı ve Mooer Bulut paylaşımı özelliklerine sahiptir.

Gitar amplifikatörlerine bağlanmanın yanı sıra GTRS elektro gitar, doğrudan kulaklık, mikser veya stüdyo monitörleriyle de çalışabilir. Super Knob veya GWF-4 ayak pedalı ile kullanıcılar uygulama, öğretme, performans, OTG aracılığıyla doğrudan kayıt veya canlı ses/video akışı keyfini çıkarabilirler.

Yüksek kapasiteli lityum pil, kullanıcıların pil endişesi olmadan çalmasına ve her zaman, her yerde GTRS elektro gitarı tüm o kaliteli efektleri de kullanarak keyifle çalmasına olanak tanır.

GTRS P801 Smart RD Elektro Gitar Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Elektro Gitarlar Çok Satanlar