×

Firmamız Hakkında

Neden MyDukkan?

MyDukkan.com müzik sektöründe olan ya da müziği bir şekilde hayatında hissetmek isteyen müşterisine en iyi hizmeti sunabilmek için kurulmuş bir e-ticaret sitesi, aynı zamanda ise aynı paydada buluşan müzik severlerin dilinden ve ruhundan anlayan sosyal bir platformdur.

MyDukkan’ın sadece bir e-ticaret sitesi olmayıp müzik ruhundan anlayan bir platforma dönüşmesinde MyDukkan’ın kurucusu Selçuk Uzunhasanoğlu’nun müzisyen bir geçmişe sahip olması yatmaktadır.

Marmara Üniversitesi Müzik Eğitim Fakültesi Klasik Gitar Ana Dalı mezunu olan Selçuk Uzunhasanoğlu, müziğe dair söyleyecek bir şeyleri olan insanların buluşabileceği, dostluklar kurabileceği bir adım atmak istedi. Bu bağlamda Türkiye’deki gitaristleri buluşturmak için ilk olarak MyGitar sitesini kurdu. Zamanın en popüler gitar forumlarından biri olan MyGitar, müziğe dair pek çok çeşitli içeriğin paylaşıldığı, buram buram müzik kokan bir site haline geldi. Zaman içinde MyGitar, “Solo Doğaçlama Yarışması” isminde Türkiye’de bir ilk olan en kapsamlı gitar yarışmasını düzenleyerek başarısını sürdürdü.

Aynı zamanda Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nda ve çeşitli müzik dershanelerinde klasik gitar öğretmenliği yapan Selçuk Uzunhasanoğlu, doğru bir müzik eğitimi için kendi hazırladığı şarkı notalarından bir gitar repertuarı kitabı yayınladı. “Müzikte Mavi Sayfalar” isimli kitap, bu alanda yazılan ilk ve en doğru kaynaklardan biri olması açısından çok beğenilmiş ve birçok müzik öğretmeni tarafından takdir ve teşekkür toplamıştır. Örnek Notalar

Hayatının her alanında müziği yaşayan birisi olarak yıllarca klasik gitar ve akustik gitar özel dersleri vermiştir.

Arka planda müziğe dair pek çok adım atan Uzunhasanoğlu, 1989 yılından itibaren çeşitli barlarda sahne aldı. Kendi kurduğu gruplarda hem gitar hem de solistlik yaparak müzik severlerin ruhuna hitap etti.

1995 yılında sevilen sanatçı İlhan Şeşen’e bar ve konser programlarında klasik gitar ve geri vokal yaptı, Berke Özgümüş, Bora Uslusoy ve Tarık Sezer gibi müzisyenlerle birlikte sahne aldı.

Sadece sahnede yer almayan Uzunhasanoğlu, 90'lı yıllarda TRT'de yayımlanan “Pandora’nın Kutusu” isimli programda Müzik Direktörlüğü yaptı. Aynı programda Doğan Canku ve Derya Köroğlu gibi birçok sanatçıya eşlik etti.

Şimdi ise, gerçek anlamda müziğin her bir noktasında yer almış ve aynı güdüyü besleyen insanlara ön ayak olan bir müzisyen olarak 2004 yılında kurduğu MyDukkan’ın başında yer almaya devam ediyor. Hem fikir babası hem de yöneticisi olduğu MyDukkan’da, Türkiye’de distribütörlüğü olan her marka ve modeli bünyesinde barındırmayı hedefleyerek müzik severlerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. A’dan Z’ye, geçmişten bugüne müzisyenliğin ne demek olduğunu ve ne tür ihtiyaçların doğabileceğini deneyimleyen Uzunhasanoglu, Mydukkan müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru şekilde yanıt vermeyi misyon edinmiştir.

MyDukkan bünyesinde de kendisi gibi müzisyen bir ekiple çalışmaya özen gösteren Selçuk Uzunhasanoğlu, müziğe ve müzik severlere katkıda bulunmak amacıyla her türlü yeniliği MyDukkan’a katmaya çalışıyor ve her daim en iyisini sunmaya devam ediyor.

Bu sebeple MyDukkan sadece müzisyenlerin ihtiyaçlarına kulak veren bir e-ticaret sitesi değil aynı zamanda müziğin içinde olan insanların gerçek anlamda dilinden anlayan canlı, dinamik, sosyal ve melodik bir platformdur.

Firma Bilgileri

Merkez Ofis Adres ve Bilgileri;

MyDukkan Müzik Market Tic. ve San. Ltd. Şti.

Mithatpaşa Mah. Kızılçam Sok. No: 36
Kemerburgaz Eyüp/İstanbul

Tel:
0212 360 38 18  (pbx)
GSM: 0530 963 14 43 (Turkcell)
Faks: 0212 360 38 20

V.N: 7230041675
Vergi Dairesi: Gaziosmanpaşa

Tic. Sicil Numarası: 320521 İTO (İstanbul Ticaret Odası)
Mersis No: 0723004167500016
Kep Adresi: mydukkan@hs01.kep.tr

 


İletişim Bilgilerimiz

Çalışma Gün ve Saatlerimiz

İletişim Bilgilerimiz

Covid-19

Yaşadığımız bu süre zarfında ürün tedariği ve kargo aşamalarında bazı gecikmeler yaşanabilmektedir. Bunun sebepleri ve işleyişimiz hakkında kısa bilgiler vermek isteriz;

 • Ürünleri tedarik ettiğimiz distribütör firma depolarının bazıları haftanın belirli günlerinde çalışıyor. Buna bağlı gecikmeler yaşanabiliyor.
 • Kargo firmalarındaki yoğunluk sebebiyle satın aldığınız ürünleri kargoya teslim etsek dahi bir gün gecikmeli çıkabiliyor.
 • Telefon santralimiz kapalı olacaktır. Canlı Destek üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.

 

Müşteri Temsicisi sayfamızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.


Telefon Destek;
(Resmi ve Bayram tatillerinde telefon desteği verilememektedir.)

 • Tel: 0212 360 38 18 (pbx) Hafta içi: 10:00 - 16:00 - Covid-19 süresince telefon santralimiz kapalıdır.
 • GSM: 0530 963 14 43 (Turkcell) Hafta içi: 10:00 - 16:00 - Covid-19 süresince telefon santralimiz kapalıdır.
 • Faks: 0212 360 38 20
 • Canlı Destek (Chat): Buraya tıkla (Hafta içi: 10:00 - 16:00)

E-Posta adreslerimiz;


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

Çalışma Günleri ve Saatlerimiz


Mağazamız bulunmamaktadır, ancak aşağıdaki durumlarda merkez ofisimizden ürün alabilirsiniz.

 

 

Çalışma Gün ve Saatleri

Covid-19

Yaşadığımız bu süre zarfında ürün tedariği ve kargo aşamalarında bazı gecikmeler yaşanabilmektedir. Bunun sebepleri ve işleyişimiz hakkında kısa bilgiler vermek isteriz;

 • Ürünleri tedarik ettiğimiz distribütör firma depolarının birçoğu haftanın belirli günlerinde çalışıyor. Dolayısıyla bizim temin sürelerimiz de uzadı ve ürün detaylarında belirttiğimiz temin sürelerini uzattık.
 • Kargo firmaları aşırı bir yoğunluk içerisinde ve satın aldığınız ürünleri kargoya teslim etsek dahi bir gün gecikmeli çıkabiliyor.
 • Bu süreç boyunca siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını koruyabilmek adına, ofisimizden satış ve teslimat yapmaya ve müşteri kabulüne geçici bir süre için ara veriyoruz.
 • Telefon santralimiz kapalı olacaktır. Canlı Destek üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz.

 

MyDukkan mesai saatleri;
Hafta içi  09:00 - 17:30

Bize Müşteri Temsilcisi panelinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Çok kısa bir süre içinde mesajınız okunmakta, değerlendirilmekte ve size geri dönülmektedir.

 • Siparişinizle mesai saatleri içerisinde ilgilenilecektir.
 • Mesai saatleri dışında, ürün temini, paketleme ve kargoya verilme gibi işlemler yapılamamaktadır.
 • Cumartesi ve Pazar günleri, resmi ve bayram tatillerinde; ürün temini, paketleme, kargoya verilme gibi işlemler yapılamamaktadır.
 • Bekleyen siparişinizle; resmi tatil, bayram tatili veya tatil sonrası ilk iş günü ilgilenilecektir.
 • Müşteri temsilcisi sayfamızdan ilettiğiniz sorularınız, en geç 24 saat içerisinde yanıtlanacaktır.
 • Not: Mesai saatleri dışında da sorularınızı karşılamaktayız ancak mesai saatleri içerisinde sorularınız daha kısa sürede yanıtlanmaktadır.

 

İletişim Bilgilerimiz

Satış Kanallarımız

2004 yılından bu yana yalnızca MyDukkan.com platformu üzerinden hizmet veren firmamız, müzik severlerden gelen talep üzerine farklı kanallardan da aynı kalite ile size hizmet veriyor. MyDukkan.com dışında hizmet verilen satış kanalları;

 


MyDukkan® markası tescilli bir marka olarak müşterilerine hizmet vermektedir. MyDukkan ismini kullanıp sanal dükkan açan veya kullanıcı adını ismimize benzetip, insanları dolandırmaya çalışan yapıları dikkate almayınız. MyDukkan tüm bu oluşumlara karşı mücadelesini başlatmış ve titizlikle çalışmasını sürdürmektedir.
MyDukkan® markasının tescil edilmesiyle birlikte artık bu gibi durumlarla çok daha kolay mücadele edebilmektedir.

MyDukkan hizmeti ve kalitesinden sadece MyDukkan satış kanallarından yararlanabileceğinizi unutmayınız.

Aşağıdaki domain adreslerinden de direk sitemize ulaşabilirsiniz.
mydukkan.net
mydukkan.org

mydukkan.com.tr
mydükkan.com.tr

mydükkan.com
mydükkan.net

maydukkan.com
maydukkan.net

maydükkan.com
maydükkan.net

mydükkan.com
mydükkan.net

muzikmarket.com.tr
müzikmarket.com.tr

mydukkan.tv (youtube sayfamız)

İnsan Kaynakları

MyDukkan müzikle ilgilenen herkesi bünyesine katmaktan mutluluk duyar.
Daha fazla müzikle iç içe yaşamak isteyenler için;

Lütfen adresine CV'nizi gönderiniz.

Bizi Takip Edin