×

Güvenlik ve Gizlilik ilkesi

MyDukkan®; müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini tüm e-ticaret sitelerinin uyguladığı gizlilik ilkesine uygun olarak saklı tutar. Kişisel bilgileriniz (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon, siparişleriniz ve aldığınız ürünler vb...) kesinlikle başka kişi veya kuruluşlara verilmez. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kargolanan ürünler, sigortalı olarak Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo tarafından indirimli olarak taşınmaktadır. Ürünler orjinal kutu, ambalaj ve içerikleri ile teslim edilmektedir.

İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal durumunda, MyDukkan® veritabanında, şahsınıza ait hiç bir bilgi (isminiz, e-posta adresi, posta adresi, telefon vb. kalmamaktadır.) teslim aldığınız siparişleriniz veya müşteri temsilcilerimizle yazışmalarınız varsa, üyelik silme işlemi yapılamamaktadır! Bu tip durumlarda, üyeliğiniz pasif yapılarak askıya alınmaktadır.

Mydukkan.com; SanalPos uygulamalarında, veri şifreleme için Globalsign ile iş ortaklığını sürdürmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, https alanında güvenle bankaya aktarılır...