×

Ürünler

İlgilendiğim ürünü bulamadım, yeni modeller ne zaman eklenir?

İlgilendiğiniz ürün gruplarına yeni bir ürün eklendiğinde, haberdar edilmek için;İlgili kategorideki kutucuğu işaretleyiniz.

E-posta adresinize, eklenen ürün ve sitemizdeki bağlantı adresi gönderilecektir.

Özel istek üzerine ürün getiriyor musunuz?

Ürünler bağlı bulunduğu markanın, Türkiye distribütörü tarafından getirilmektedir. Distribütörler tarafından yapılan ithalatlar da belli periodlarda olmaktadır. Bir markaya ait herhangi bir model bittiği zaman distribütör firma tarafından hemen sipariş verilememektedir. Distribütör firma, ilgili markaya ait ürün stoklarında ciddi bir erime olduğunda siparişlerini gerçekleştirirler. Bu süre zarfında aynı markaya ait birçok ürünün stokları da kapanabilmektedir. Distribütörlerin mevcut stok depoları, nakit akışı gibi durumlara bağlı olarak da gecikmeler yaşanabilmektedir.

Bazı ürün açıklamarının İngilizce olmasının nedeni nedir?

MyDukkan®, ülkemizde distribütörlüğü yapılan her marka ve modeli bünyesinde barındırmayı hedefler.

Siteye eklenen ürünlerin çoğu Türkçe içeriği olmayan ürünlerdir. Daha sağlıklı bilgi akışını sağlamak için Türkçe çeviriler yapılmaktadır. Ancak ürün sayısının fazla oluşu ve çeviri süresinin uzun zaman almasından dolayı hala İngilizce içerikli ürünler bulunmaktadır.
Satın almak istediğiniz ürünün içeriğini anlamakta güçlük çekiyorsanız Müşteri Temsilcisi ile temasa geçiniz. En kısa zamanda ürün içeriği Türkçe olarak düzenlenecektir.
*Müşteri Temsilcisine ulaşabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

2. El satışınız var mı?

Sitemizde satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı kapalı kutu ve sıfır ürünlerdir. 2. el satışımız bulunmamaktadır. Yalnızca fırsat reyonunda özel sebeplerle satışa sunulun ürünler mevcuttur. Bu ürünlerde de gerekli açıklama bulunmaktadır. Fırsat reyonumuzdaki ürünlere ulaşmak için bağlantıya tıklayınız. https://www.mydukkan.com/urunler.asp?gid=1790