×

Stok

Stok Detayları

MyDukkan®; hemen tüm e-ticaret firmaları gibi birçok üründe stoksuz çalışan bir firmadır. Ülkemizde ithalatçı ve üretici firmalara bağlı olarak, zaman zaman bazı ürünlerde stok sorunu yaşanmaktadır. Ürünlerin stok kontrolleri sık sık yapılmaktatır, fakat ürün sayısının fazlalığı bu rutin kontrolleri geciktirebilmektedir. Sipariş verdiğiniz ürünün stokta olmaması durumunda, MyDukkan® müşteri temsilcileri sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.

Özel stoğumuzda
bulunan ürünler aynı gün kargoya verilir. Bu ürünlerde ikonu çıkar.

Distribütör firmaların depolarından temin edilen ürünlerin 1 ile 7 gün arasında temin süreleri mevcuttur.

Bu tip ürünlerde;

24 saat (İş Günü) içerisinde temin edilir.

2 iş günü içerisinde temin edilir.

3 iş günü içerisinde temin edilir.

4 iş günü içerisinde temin edilir.

5 iş günü içerisinde temin edilir.

6 iş günü içerisinde temin edilir.

7 iş günü içerisinde temin edilir.

Şeklinde ikonlar çıkar.

Temin edilen ürünlere bağlı siparişler, aynı günün akşamında toplu olarak kargoya verilir.

Siparişinizdeki ürünlerin temin süreci, ürünlere göre farklılık gösterebilir. Ürünlerin temin süreci tamamlandığında, tüm sipariş verdiğiniz ürünler birlikte kargoya verilecektir. Siparişinizdeki ürünlerden herhangi birinin, çeşitli aksaklıklara bağlı olarak belirtilen süre içerisinde temin edilememesi durumunda, tarafımızca bilgilendirileceksiniz. İstemeniz durumunda temin edilen ürünler kargoya verilerek, kalan diğer ürünler ayrıca kargoya verilecektir. Bu gibi durumlarda kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.

Temin edilebilir görünmesine rağmen temin edilemeyen ürünler.

- MyDukkan®, satışa sunduğu ürünlerin çoğunu, e-ticaret yapan birçok alışveriş sitesinde olduğu gibi stok tutmamaktadır. Ürünleri müşterilerinin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Listeler güncellense de sipariş verilen bazı ürünler tedarikçi kuruluşların stoklarında kalmamış olabilir. Böyle durumlarda, müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgi verilir ve ürün bedeli hesabınıza veya kredi kartınıza iade edilir.

Ayrıca bazen zil üreticilerinin hammadde sorunu olabilmekte, bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve üreticilerin taleplere geç yanıt verebilmesi sonucunda gecikme yaşanabilmektedir.

Dolayısıyla, ürün detayında temin edilebilir görünmesine rağmen, bu gibi durumlarda ürün temini gecikebilmektedir. Bu gibi durumlarda tarafımızdan mutlaka bilgilendirilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda, siparişiniz temin ediliyor konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz.