×

Ödeme

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Ödeme işleminizi aşağıdaki seçeneklerle yapabilirsiniz;

 

Taksitli ödeme seçeneklerini nasıl görebilirim?

Ürün detay sayfasında, aşağıdaki grafiğin üzerine tıkladığınızda, tüm taksitli ödeme seçeneklerini görebilirsiniz.Birden fazla ürünü sepetinize attığınızda, alışveriş sepetinde yukarıdaki gibi taksitli ödeme seçeneklerini görebilirsiniz.

Kredi Kartı kullanmak zorunda mıyım?

Hayır, kredi kartı dışında aşağıdaki seçeneklerle de ödeme yapabilirsiniz.

 

Hangi kredi kartları ile ödeme yapabilirim?

Herhangi bir bankaya ait Master veya Visa kart ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Sitenizde taksitli satış mevcut mu?

MyDukkan.com üzerinden yapacağınız sipariş ödemelerinizde taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz. Detaylar için lütfen tıklayınız.

Kredi kartım yok, senetle taksitli alışveriş yapabilir miyim?

Maalesef böyle bir sistemimiz yoktur. Ödeme seçeneklerimiz için tıklayınız.

Kredi kartı ile alışverişte sitenize nasıl güvenebilirim?

MyDukkan.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemlerinizde kredi kartı bilgileriniz, site veri tabanında kesinlikle tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz provizyon alınmak amaçlı olarak ilgili banka birimlerine iletilmektedir. Bu iletim sırasında var olan en yüksek şifreleme tekniği olan SSL 128 bit şifreleme yöntemi ile güvenlik sağlanır.

MyDukkan®, sistemden hesap hareketleri sayesinde kartınızdan para transferi olduğunu görebilir ancak bu şifreleme yöntemi sayesinde kart bilgilerine ulaşamaz.

İlgili Başlıklar;

Neden fiyatlar değişiyor?
  • MyDukkan.com'da satılan çoğu ürün yurt dışından sipariş edilerek getirilmektedir. Bu sebeple fiyatlar döviz kurlarına bağlı olarak hesaplanır.
  • Her gün yaşanan minimum fiyat değişikliklerinin sebebi MyDukkan'ın her gün döviz kurlarına göre fiyatları güncellemesidir.
  • Fiyat farkı döviz kurları dışında marka sahibinin, distribütör firmanın veya tarafımızca yapılan değişikliklerden de kaynaklanabilir.
  • *Daha önce vermiş olduğunuz siparişinizde iptal edilme durumu varsa tekrar sipariş vermeniz gerektiğinden dolayı güncel fiyatlardan ödeme yapmanız gerekir.
Döviz kurları ne zaman güncelleniyor?
  • Hafta içi her sabah döviz kurları güncellenmektedir.
  • Döviz kurlarında aşırı dalgalanmalar yoksa önceki değer değiştirilmez ve bir sonraki güne kadar geçerli olur.
  • Bağlı bulunduğumuz distribütör firmaları da gün içerisinde sabit bir değere bağlı kalarak çalışır, bu sebeple anlık her değişim fiyatlara yansıtılmaz.
  • Bu sabit değer bazen birkaç puan yukarıda, bazen de aşağıda olabilmektedir.
  • MyDukkan.com'da serbest piyasa döviz kurları baz alınmaktadır.