×

Teslimat ve Stok

Ürünleri hangi kanallardan satın alabilirim?

https://www.mydukkan.com internet sitemizden ayrıca n11.com, amazon.com.tr, trendyol.com, pazarama.com ve hepsiburada.com'dan da MyDukkan aracılığıyla ürün satın alabilirsiniz.

Ürünü mağazanızdan deneyerek alabilir miyim?

MyDukkan yalnızca internet üzerinden hizmet vermektedir.

Fiyatlarda pazarlık payı var mı?

MyDukkan.com 7/24 hizmet veren ve online satış yapan bir firmadır. Tüm müşterilerimize aynı seçenekleri sunabilmek adına MyDukkan'a özel sunulmuş fiyatlarda herhangi bir değişiklik yapılamaz.

Birçok ürün alacağım, indirim yapıyor musunuz?

Siparişinizde bulunan ürün sayısı ya da ürün çeşitliliği fiyatlar üzerinde herhangi bir indirim sağlamaz. Sitemizde görmüş olduğunuz her ürün birim fiyatıyla değerlendirilir.

İkinci el ürün satıyor musunuz?

Hayır, sitemizde ikinci el ürün satışı yapılmamaktadır.

Ürün elime kaç günde ulaşır?

Sipariş ettiğiniz ürünler temin edildiğinde, akşam saatlerinde diğer siparişlerle birlikte topluca kargoya verilmektedir.

Kargo Teslimat Süreleri;

Yurtiçi Kargo Teslim Süresi
Aras Kargo Teslim Süresi


Stok Detayları için tıklayınız.


Ürünleriniz temin edildiğinde, diğer tüm müşterilerimizin siparişleri ile birlikte akşam saatlerinde topluca ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir.

Paketi hazırlanan siparişinizin, kargo firmasına daha erken saatlerde verilmesi ile bizim paketleme odamızda beklemesi arasında hiçbir fark yoktur. Çünkü kargo şubeleri de, şubelerindeki hazır halde bekleyen tüm kargoları, aktarma merkezlerine topluca göndermektedir. Kargonuzun bulunduğunuz İl'e veya İlçe'ye yönlendirilmesi ve bu ayrıştırma işlemi aktarma merkezlerinde gerçekleştirilir.

Dolayısıyla; sipariş verdiğinizi ürünlerin paketlemesi yapılıp kargo şubesine teslim edildikten hemen sonra asıl taşıma süreci başlar ve bulunduğunuz adrese göre en erken 1 iş günü sonra size ulaşır.

Neden bazı ürünlerde “temin edilemiyor” yazıyor?

Ürün MyDukkan özel stoğunda ve distribütör firmanın depo stoğunda yok ise, sitemizde "temin edilemiyor" şeklinde listelenmektedir.

Temin edilemeyen bir ürünün fiyatı, tekrar stoklara girdiğinde değişir mi?

Bu olasılık genelde düşük de olsa, üretici firmaların veya distribütör firmaların maliyet veya fiyat politikasını değiştirmelerinden ötürü, ürünlerde fiyat değişiklikleri olabilmektedir.

Temin edilemeyen ürünü alamayacak mıyım?

Ürün temin bilgisi distribütör tarafından anlık olarak alınır ve MyDukkan ürün bilgisini günceller. Anlık olarak stok değişimleri gerçekleştiği için ürün özelinde stok bitebilirken aynı zamanda tekrar temin edilebilir.

Anlık stok değişimlerini takip etmek ve sipariş verebilmek için ürün detay sayfasındaki Gelince Haber Ver bağlantısına tıklayabilirsiniz. Ürün stoklara girdiğinde MyDukkan e-posta adresinize ürünün stoklarının açıldığına dair bir bilgi mesajı gönderir.

*Bu statüdeki ürünler direkt olarak distribütör firmada da kalmadığı için, özel olarak ürünün temini maalesef mümkün değildir.

Temin edilemeyen ürün ne zaman tekrar stoklara girecek?

Ürünlerin temin süresinde belli bir periyod yoktur. Temin süreleri yurtdışı işlemler, gümrük işlemleri, ulaşım gibi tedarik aşamasındaki pek çok dinamikten etkilenmektedir. Çok kesin olmadıkça temin süresi konusunda bilgi vermek tercih edilmez.

MyDukkan'ı düzenli takip edemiyorsanız, istediğiniz ürün(ler) temin edildiğinde e-posta'nıza haber mektubu gönderebilmemiz için, ürün detay sayfasındaki, seçeneğine tıklamanız yeterlidir.

X markanın, Y model gitarı ne zaman stoklara girer?

Distribütör firmalar her zaman aynı ürünleri aynı sayıda tedarik etmemektedir. Çeşitli marka ürünleri getirdiğinde tüm modeller gelemeyebiliyor.

Bunun sebepleri;

  • Üretici firmanın stoklarında yeterli stoğun bulunmaması

  • Distribütör firma marka ve model tercihi

  • Gitarın üretim yeri değişikliği (Örnek; Endonezya üretimi olan bir gitar, Endonezya partisinden çıkmıyor, çünkü üretim yeri Çin olarak değişebiliyor.)

*Anlık stok değişimleri takip etmek ve sipariş verebilmek için ürün detay sayfasındaki "Gelince Haber Ver" bağlantısına tıklayabilirsiniz. Ürün stoklara girdiğinde MyDukkan e-posta adresinize ürünün stoklarının açıldığına dair bir bilgi mesajı gönderir.

Hangi kargo firmasını kullanıyorsunuz?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları;

Kargo ücreti kime ait?

Aras Kargo ile 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Yurtiçi Kargo ile 5000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 

  • Yaptığımız özel anlaşmalar gereği, kargonuz indirimli gönderilmektedir.

Kargo ücreti ne kadar tutar?

MyDukkan'dan siparişte bulunduğunuz ürünün boyutu ve ağırlığı gibi kriterler kargo ücretini belirler.
Ortalama Kargo Ücretleri için tıklayınız.

Kargoda ürünüme fiziksel zarar gelebilir mi?

Ürünler orjinal nakliye kutuları ile kargolanmaktadır. İçleri köpük ve koruyucu destekler ile sağlamlaştırılmıştır. Kargo firmasına ürünlerin "birinci derece kırılacak" ürün olduğu belirtilir. Kargo firması, kargoyu ürünlerin faturalı (ticari) ve orjinal ambalajında olmasından dolayı sigortalı olarak taşır.

Müşteri hiçbir şekilde mağdur durumda bırakılmaz.

Ürünüm kargo sırasında hasar görmüş, ne yapmalıyım?

Sipariş verdiğiniz ürünleri teslim alırken;

Gönderiyi teslim alma aşamasında, kargo paketinin herhangi bir yerinde ıslanma, ezilme görmeniz durumunda veya gönderinin herhangi bir şekilde hasarlandığına dair şüpheniz var ise; teslim alma aşamasında gerekli kontrol için tutanak tutulmasını talep etmeniz gerekmektedir. İlgili tutanak kargo yetkilisi ile beraber doldurulacak olup, bu işlem öncesi gönderinin teslim alındığına dair imza atılması gerekmektedir. İlgili tutanak dâhilinde gerekli değerlendirmeler yapılacak olup, gönderide taşıma esnasında oluşan bir hasar veya zayiat tespit edilirse kargo firmasının tazmin sorumluluğu çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır. Kargoyu teslim alma durumunda, yetkiliye iletilmeyen veya sonrasında yapılacak talepler kabul edilmeyecektir.

Konu hakkında bir endişeniz olması durumunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kargo esnasında olası zararları önlemek için, paketlemeye olabildiğince özen gösterdiğimizi bilmenizi isteriz.

İstediğim saat aralığında teslimat yapılır mı ya da kargom bana saat kaçta teslim edilir?

Sipariş vermiş olduğunuz ürünleri, kargoya verdikten sonra, size kargo takip bilgisi göndereceğiz.

Bu bilgilerin içerisinde;
İlgili kargo firmasının size teslimat yapacak olan şube bilgisine de ulaşabileceksiniz. İlgili şubeyi arayıp teslimat saati konusunda bilgi alabilirsiniz. Size teslimatı yapacak olan şubenin yoğunluğuna bağlı olarak, teslimat saatlerinde farklılıklar olabilmektedir. Dolayısıyla hangi saat aralığında teslimat yapılacağı konusunda bir bilgi veremiyoruz.

Ürünümü teslim alırken kapıda ödeme yapabilir miyim?

Evet, anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığıyla "kapıda nakit ödeme" yapabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Yurt dışına sipariş gönderiyor musunuz?

Şimdilik böyle bir seçeneğimiz bulunmamaktadır.